Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

TrustedWatch

TrustedWatch Xicorr – warszawska manufaktura zegarków

Rekomendowane odpowiedzi

Warszawska manufaktura Xicorr działa od 2012 roku. Powstała z zegarkowej pasji jej właściciela i założyciela - Adama Tomaszewskiego. Firma tworzy zegarki mechaniczne, jej ambicją jest wytwarzanie jak największej liczby elementów w Polsce.

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Samo nazwanie firmy manufakturą jeszcze wiele nie znaczy, a właściwie to znaczy tylko o ego właścicielach. Polecam spuścić nieco z balonu, pochylić głowę i dalej robić swoje.

 

Bierz pod uwagę, że artykułu nie pisał właściciel, tylko "ktoś tam". Może usłyszeli, że słowo "manufatura" bywa związane z zegarkami i tak napisali. Więc nie oceniałbym od razu właściciela. Polecałbym troszeczkę powściągliwości w osądach - zwłaszcza na podstawie jakiegokolwiek materiału zamieszczonego w internecie.

 

Xicorr-owi osobiście bardzo kibicuję i mam nadzieję że będzie się prężnie rozwijać. Projekty sa ciekawe, nie każdemu odpowiadają stylistycznie, ale nie można im odmówić oryginalności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artykuł naprawdę na czasie :-)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie się podoba, widziałem  w cześniej i Warszawa wedłóg mnie bardzo fajna.

Swoją drogą, odbiegając nieco, to trochę nie rozumiem tego ciśnienia na "wyprod. w polsce"

 

Po co to od razu pisać w jakim kraju został zegarek wyproddukowany,

jak jest ładny to będą kupować, a jak nie to napis nic nie pomoże ,

a może zaszkodzić, jak widać część ludzi jest bardzo wrażliwa na takie teksty :)

 

Mnie tam generalnie to nie kuje w serce, jestem kibicem każdej nowej firmy zegarkowej im więcej tym lepiej,

większa konkurencja ,lepsze zegarki.

A życie zweryfikuje kto na rynku zostanie.

 

pozdrawiam i  życzę sukcesów


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.