Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SIRLUKE1

Steinhart Klub - zegarek w kopercie 42 mm - 100 szt. dla forum

WYBÓR STYLU ZEGARKA DLA STEINHART KLUB  

100 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Otrzymałem informację, że forumowicze Czwartego-Wymiaru, też mogą być zainteresowani naszą limitacją. W związku z tym, że zegarek ten nie będzie zegarkiem klubowym, zaprosiłem ich również do rozważenia możliwości jego zakupu, gdy już projekt będzie gotowy. Jest to tym bardziej ważne, że potrzebujemy 100 chętnych.

 

Projekt prowadzimy tylko i wyłącznie na tym forum. Ja na bieżąco będę informował ich o postępach naszych prac (oczywiście część z Was jest i tu i tam).

 

Łukasz

Lukasz, chyba temat nie umarł. Zamknij może dwa pozostałe dot. wyboru koperty i mechanizmu bo chyba wszystko jasne i trzeba do tego wrócić z ewentualnymi projektami bo się pogubimy jak będziemy pisali równolegle w 3 różnych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.