Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SIRLUKE1

Steinhart Klub - zegarek w kopercie 42 mm - 100 szt. dla forum

WYBÓR STYLU ZEGARKA DLA STEINHART KLUB  

100 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Mój skromny głos jak dotąd nie związany ze Stenkiem) również leci na opcję Nr 3 + 42mm + unitas + przeszklony dekiel i zegarek będę nosił na "lewej" stronie :wub:  Jak się uda zrobić coś zbliżonego do pokazanego wyżej Bekher Design, to biorę w ciemno :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koło 10:00 postaram się porozmawiać z Gunterem o opcjach możliwych do uzyskania mechanizmów i koperty do nich ;)

 

Proki, tak właśnie miałem zrobić, dać wybór i opisać każdy z możliwych mechanizmów, ale dziękuje za cenną uwagę ;)

 

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fajnie, dzięki. Niecierpliwie czekam na info od Ciebie:)

MOżeokaż jeszcze Gunterowi te projekty Beckhera bo widac po wpisach, że wiele osób cos takiego by chciało i ustal, czy możemy iśc w tym kierunku, czy cos na tą modłę jest w stanie wykonać. Jakby poinformował Cię, że tak to w zasadzie mozna by taki projekt podac już jaka jedną z opcji w ankieciee :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uszanujmy ciężką prace kolegi Beckhera i nie kopiujmy ani nie wzorujmy się na jego pomysłach, nie ładnie tak, chyba że zapłacimy mu za jego design. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam inne plany zegarkowe, ale gdyby powstał jakiś względnie elegancki zegarek, to moze zdecydowałbym sie. Dlatego opcja nr 3.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fajnie, dzięki. Niecierpliwie czekam na info od Ciebie:)

MOżeokaż jeszcze Gunterowi te projekty Beckhera bo widac po wpisach, że wiele osób cos takiego by chciało i ustal, czy możemy iśc w tym kierunku, czy cos na tą modłę jest w stanie wykonać. Jakby poinformował Cię, że tak to w zasadzie mozna by taki projekt podac już jaka jedną z opcji w ankieciee :)

 

Proki, widzę, że trochę błądzisz :)

 

My sami stworzymy nasz projekt, Guntera nie musimy pytać, jak on ma wyglądać, to nasi koledzy zaprojektują zegar i wśród tych projektów my wybierzemy ten finalny. A czy będą się wzorować, czy nie to już ich sprawa ;)

 

Gunter ograniczy nas tylko do : koperty i mechanizmów (projekt oparty musi być o te dane) reszta wyglądu jest naszą inicjatywą ;)

 

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, chodziło mi o to, że np. jak sobie zaprojektujemy podobne wskazówki to czy on je zrobi, czy np. podobną tarczę, układ na niej z uwzględniem rodzaju mehcanizmy jest w stanie wykonac itp. Chodz mi o jego techniczne możliwości. Bo my możemy sobie cuda projektowac ale musi przeciez to byc wykonalne przez niego. Mam nadzieję, że teraz bardziej zrozumiale się wyraziłem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uszanujmy ciężką prace kolegi Beckhera i nie kopiujmy ani nie wzorujmy się na jego pomysłach, nie ładnie tak, chyba że zapłacimy mu za jego design.

Nie chodzi mi o skopiowanie tego projektu ale w jakiś sposób zainspirowanie się nim. Wg mnie to nic złego bo jak popatrzysz na zegarki wielu firm to w niektórych przypadkach też można byłoby powiedzieć, że jeden kopiuje drugiego ( tylko ktoóry którego ; :). Popatrz na typu Marine, Pilot, Diver ale Sub w wielu wypadkach jakbyś zdjął z tarczy logo to nie wiedziałbyś jakiej firmy zegarek oglądasz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, rozumiem :)

 

Mamy zrobić projekt, może bardziej wizualizację naszego pomysłu :) W oparciu o kopertę i dostępne mechanizmy, czyli umiejscowienie tarczek, dat itp.

 

Jego projektant, przełoży to na możliwości techniczne, przy jak najmniejszej zmianie naszego pomysłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, rozumiem :)

 

Mamy zrobić projekt, może bardziej wizualizację naszego pomysłu :) W oparciu o kopertę i dostępne mechanizmy, czyli umiejscowienie tarczek, dat itp.

 

Jego projektant, przełoży to na możliwości techniczne, przy jak najmniejszej zmianie naszego pomysłu.

Trafiłeś w sedno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko się dowiem, którą możemy robić, to tak :)

 

Czekam na telefon od Guntera, nie mógł wcześniej rozmawiać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy zegarek z ręcznym naciągiem? Warto dać mu szansę! 333333 :)


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos innego, indywidualnego.

Przeszlaby jeszcze Marine..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mógłbym coś zasugerować, to może inspirację do tego projektu poszukać w modelu Steinharta oferowanym w 2006 roku:

 

DSCN2598.JPG

DSCN2414.JPG

DSCN1491.JPG

 

Moim zdaniem całkiem fajna baza do lekkiej modyfikacji. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem informację, że forumowicze Czwartego-Wymiaru, też mogą być zainteresowani naszą limitacją. W związku z tym, że zegarek ten nie będzie zegarkiem klubowym, zaprosiłem ich również do rozważenia możliwości jego zakupu, gdy już projekt będzie gotowy. Jest to tym bardziej ważne, że potrzebujemy 100 chętnych.

 

Projekt prowadzimy tylko i wyłącznie na tym forum. Ja na bieżąco będę informował ich o postępach naszych prac (oczywiście część z Was jest i tu i tam).

 

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak beda arabskie (cyfrowe) indeksy, to wchodze.

koperta jest swietna, ale wg mnie pasuje wlasnie do czegos casualowo-edecowo-militarnego.

 

aha, no i granatowy musi byc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.