Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Polas

Zalety i wady Orient Mako.

Rekomendowane odpowiedzi

Będąc w temacie, czyli mając XL black'a zapytam nieśmiało - gdzie w stołycy namierzyć fachowca z prawdziwego zdarzenia, który by przejrzał Orienta, nasmarował go i ustawił chód ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

A moje pytanie (jeżeli było - przepraszam):

 

1. Czy ktoś wstawiał szafirowe szkło do Mako kupione na orientuhren, gdzie to robił i jak poszło? I jak się trzyma?

2. Gdzie można kupić wkład bezela Pepsi?

 

Pozdrawiam

AM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Oto moje życie z Mako.

Po pierwsze punktualność mnie nie interesuje, przesuwam raz w tygodniu do przodu o minutę czy dwie, nie wazne. Jak bym chciał zegarek idealnie punktualny kupiłbym elektroniczny. 

Po trzech latach stałego ciągłego noszenia wykonałem następujące modyfikacje:

- pastą do lakieru samochodowego odświeżyłem porysowane szkiełko - generalnie gówno to pomogło, ale rysy są teraz mniej widoczne

- przy pomocy SuperGlue skleiłem latające maskownice bransolety przy uszach - ok, nie jest moze super estetycznie ale działa - maskownice w końcu nie latają i są przyjemnie sztywne, bo sklejone z uszami koperty

- skróciłem bransoletę o jeden element i w końcu cały zegarek nie lata na nadgarstku.

Z tymi wszystkimi zmianami moje życie z mako jest teraz jeszcze bardziej super! Czego życzę każdemu posiadającemu Orietna..

jest to mój jedyny zegarek jaki posiadam, zastąpił (godnie) Omegę Constellation, którą świadomie utopiłem w polskim Bałtyku 3 lata temu..miałem po prostu k..wy dość. Więcej szwajcarskiego nie kupię!

 

Pozdrawiam wszystkich z-orient-owanych ;-)

Maskownice po zdjęciu bransy można podoginać - oczka od teleskopów i ogólnie troszkę dogiąć maskownicę na równym stole, tylko z czuciem - i nie dzwoni....

Fakt, ze to blaszany element świetnego zegarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

...

Po trzech latach stałego ciągłego noszenia wykonałem następujące modyfikacje:

 

 

- skróciłem bransoletę o jeden element i w końcu cały zegarek nie lata na nadgarstku.

...

 

Pozdrawiam wszystkich z-orient-owanych ;-)

za***ista modyfikacja. Daj fotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kucharzy byście się nie nadawali. Odgrzewacie stare kotlety....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.