Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krystian

Telewizor

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę kupić nowego na gwarancji Panasonica 65VT30 za 6,5tys. Topowy model plazmy ale sprzed 3 lat która wtedy kosztowała ok 12 tyś.

Czy ktoś z Was ma takie cudo? Kupować czy raczej odpuścić i wziąść coś nowszego?

 

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszłościowa to fakt bo programów TV to prędko nie zobaczymy w takiej jakości. Na chwilę obecną to właściwie tylko materiały własne wchodzą w grę. Kupowałeś coś już w tym sklepie?

 

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do 4K... Do mnie przyjechał w zeszłym tygodniu Samsung UE55F9000, kurde chłopaki, prześwietne szkiełko, naprawde polecam! :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie warto teraz wydawać $ na 4k. Zanim ten standard się rozpowszechni w szerokich mediach itd, to taki tivik będzie kosztować tyle co 1080p teraz


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie wybór padł na Pansonica 55VT60.

Jak na razie jestem bardzo zadowolony z wyboru a przekątna ekranu wydaje się być w moim przypadku optymalna.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.