Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mietowy

SZKIEŁKO ARMANI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Upadł mi zegarek i niestety szkielko delikatnie sie wykruszyło.

pytanie czy coś da sięz tym zrobić ? (zdjecie)

post-67245-0-02050800-1386116880.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niepojęte. Jak można potrafić tylko pisać, bez umiejętności czytania. Zatem: pierwszym krokiem do naprawy tego szkiełka będzie nauka czytania ze zrozumieniem.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może to jednak jest w temacie. Forum ostatnio muli, nas użytkowników to trochę drażni, a co dopiero ma powiedzieć takie szkiełko. Nie wytrzymało i mu się pękło ;)


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okej, nauczyłem się już czytać. jaki jest kolejny krok ? ;) 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupić zegarek :D -a to co masz spróbować wymienić u producenta na perfumy lub stringi.... ;):P

 

A forum już pięknie chodzi ;) ,dziękujemy.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne ze da sie cos z tym zrobic.. opcje są dwie:

 

Kup 2 albo 3 kleje kropelka, i rozbij reszte szkiełka młotkiem. Potem penseta i posklejaj całość  :) -  mozesz probowac wydłubac tą czesc rozbitą i tylko ją posklejac, ale moze wyjsc niedokonca estetycznie, a przy takim zegarku to nie wypada. Dlatego najlepiej rozbic całosc i ponownie posklejac :D

 

W sumie jest jescze trzecia opcja ale bardzo droga - jest taka pasta, która mozesz posmarowac spekane szkiełko i potem porzadnie nad palnikiem kuchennym (tylko gazowym bo na indukcyjnej nie pojdzie) wygrzac uwazajc by sie nie poparzyc i nie stopic zegarka i tez będzie ok :)


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedna opcja, wyrzucić tą podróbkę do kosza i kupić normalny zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no proszę, nie wiedziałem , że na takim forum znajdą się 'hejterzy' ;) ale jednak są już wszędzie ! ;) ale i tak dziękuję za wszystkie odpowiedzi, nawet za te niezbędne, przynajmniej humor poprawiają! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha i jeszcze jedno... letek , nie znam się na zegarkach i szczerze powiedziawszy nie wiem czy mój zegarek to podróbka czy oryginał. Jednak po twoim poście własnie się dowiedziałem, że jest to podróbka. No okej, niech Ci będzie.. Czyli mam podróbkę za 1200 zł, cóż... Jednak nie stać mnie na oryginalne zegarki po 10, 20 tyś zł. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto tu pisał o zegarkach za 10-20 tys.?

Dużo lepszy zegarek można kupić za połowę ceny tego Armaniego.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ile zaplaciles a to ile to jest warte to dwie rozne kwestie :);).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no proszę, nie wiedziałem , że na takim forum znajdą się 'hejterzy' ;) ale jednak są już wszędzie ! ;) ale i tak dziękuję za wszystkie odpowiedzi, nawet za te niezbędne, przynajmniej humor poprawiają! ;)

 

Nie obrażaj się ;)

Po prostu "modowe" zegarki nie cieszą się na tym forum zbytnim poważaniem. Większość tutaj uważa, że to słabej jakości zegarki pomyślane raczej jako dopełnienie garderoby. Faktem jest, że te wszystkie Armani i im podobne to po prostu chińszczyzna z logo znanego kreatora, na ogół zdecydowanie nie warta swojej ceny. Każdy jednak ma prawo nosić taki zegarek, jaki mu się podoba, byle nie była to podróba.

Co do Twojego zasadniczego pytania, to nie wiem, kto takie zegarki naprawia. Najprościej skontaktować się z dystrybutorem


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha i jeszcze jedno... letek , nie znam się na zegarkach i szczerze powiedziawszy nie wiem czy mój zegarek to podróbka czy oryginał. Jednak po twoim poście własnie się dowiedziałem, że jest to podróbka. No okej, niech Ci będzie.. Czyli mam podróbkę za 1200 zł, cóż... Jednak nie stać mnie na oryginalne zegarki po 10, 20 tyś zł. ;)

To kup klepsydrę........

 

P.S Sądząc po marce -najprędzej naprawia go jakiś KRAWIEC :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.