Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Marek JP IV

Gerlach Lux-sport, zakup

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do zaznajomionych w temacie Gerlacha

Na stronie producenta jest do kupienia ich model zegarka LUx-sport z duża datą w 2 wersjach tarczy.

Niestety producent wrzucił  zdjęcia z tyloma wersjami tarczy że nie wiem jakiej mam się spodziewać przy zakupie

Pytanie do wszystkich 

Jakiego koloru wskazówki dostanę w wersji całej białej (tarcza +tarcza sekundnika) i jaki dekiel, też są 2 rodzaje.

Osobiście interesuje mnie cała biała tarcza, czerwone wskazówki(obie), czerwone indeksy i wskazówka sekundnika, dekiel z napisem lux-sport V8

Niestety kontakt z producentem nie istnieje. Może ktoś pomoże z forumowiczów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istnieje, istnieje. W każdym razie istniał. Jeżeli na prawdę przestał istnieć, to i zegarka lepiej nie kupuj :(


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek istnieje tylko chłopaki na urlopie :) Nie wiem jak z deklem bo chyba jest samochodzik ale ze wskazówkami na pewno się dogadasz. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontakt chyba istnieje w teorii albo dla znajomych

Dwa tygodnie temu wysłałem zapytanie na kontakt fundacji i nie otrzyłamem żadnej odpowedzi, dzisiaj wysłałem na kontakt sklepu, zobaczymy czy i kiedy dostanę odpowiedź.

 Dla mnie to jest niezrozumiałe, jeśli prowadzę firmę i udostępniam kontakt(obojętnie w jakiej formie) to tym samym zobowiązuję się do udzielania odpowiedzi na pytania klientów, zainteresowanych, tym bardziej że zdjęcia akurat do tego modelu nie dają pewności że jako klient dostanę ten produkt który mnie interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Czytam ostatni post Marka JP IV i zastanawiam się, czy chodzi o zakup zegarka, czy o dokopanie fundacji? Fundacja, nawet jeśli prowadzi działalność gospodarczą, nie jest typowym przedsiębiorcą i nie ma sensu traktować jej jak np. hurtowni, albo  sklepu internetowego, jeśli chodzi zasady kontaktu z klientami. Popatrz na fundację jak na przedsięwzięcie osobiście zaangażowanych pasjonatów zegarków w to, co robią. Będziesz mniej zestresowany.

Na stronie http://www.chrono24.com/en/all/g-gerlach-pzinz-lux-sport-v8--id2825535.htm?query=G.+Gerlach&suchen=Search&dosearch=true&searchexplain=1&resultview=list&dosearch=true&urlSubpath=/search/index.htm fundacja podaje nr telefonu. Zadzwoń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Chciałem zaznaczyć, że Marek to nie ja :)

norbie, coś wiesz więcej o różnicy między przesiębiorcą a pasjonatem?

I jesteś pewien, że fundacja to nie przesięwzięcie komercyjne?

I zwalnia to z dość prostego zabiegu, jakim są automatyczne odpowiedzi"Jesteśmy na urlopach..."?

 

W sumie to ich sprawa, jak prowadzą działalność, ale dlaczego oceniasz Marka, który może oczekiwać odpowiedzi na swoje maile. Jeśli ma do nich żal, to forum jest właśnie od tego, żeby się wyżalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to czasem sie dzieje, nie tylko w tym przypadku. Ja czekam na odpowiedź od pewnej dość dużej firmy, szwajcarsko - niemieckiej od lipca ubiegłego roku...Pytanie zadał w moim imieniu przedstawiciel na Polskę. I nic...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez stronę internetową nic się nie załatwi, ale przez CW i priv do Alamo, reakcja jest natychmiastowa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam konta na CW ale w sobotę chciałem coś zerknąć i forum nie działa,dziś także.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam ostatni post Marka JP IV i zastanawiam się, czy chodzi o zakup zegarka, czy o dokopanie fundacji? Fundacja, nawet jeśli prowadzi działalność gospodarczą, nie jest typowym przedsiębiorcą i nie ma sensu traktować jej jak np. hurtowni, albo  sklepu internetowego, jeśli chodzi zasady kontaktu z klientami. Popatrz na fundację jak na przedsięwzięcie osobiście zaangażowanych pasjonatów zegarków w to, co robią. Będziesz mniej zestresowany.

Na stronie http://www.chrono24.com/en/all/g-gerlach-pzinz-lux-sport-v8--id2825535.htm?query=G.+Gerlach&suchen=Search&dosearch=true&searchexplain=1&resultview=list&dosearch=true&urlSubpath=/search/index.htm fundacja podaje nr telefonu. Zadzwoń.

Nie mam zamiaru nikomu dokopać ani wyżalać.Po prostu chciałbym uzyskać konkretną informację dotyczącą interesującego mnie produktu to wszystko.Gdybym nie miał żadnych wątpliwości nie pytał bym tylko kupił to co mnie interesuje. A zadałem to pytanie na forum bo wiem że są tu osoby które mają kontakt ze sklepem fundacji. Do działalności fundacji nie mam zadnych zastrzeżen przeciwnie popieram ich pomysł; do jakości sprzedawanych produktów jeszcze nie mogę się wypowiedzieć bo nie mam od nich produktu, mam zamiar nabyć jesli oczywiście dostanę od nich odpowiedź na moje pytanie, ktore mam nadzieje rozwieje moje wątpliwości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam konta na CW więc tylko kontakt przez ich sklep lub fundację.

A swoją drogą czemu ludzie z fundacji podają nr telefonu do sklepu na chrono24com a nie na swojej stronie.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego to nie wiem. Marek napisałem posta na CW o takich problemach w temacie Lux-Sporta. Mam nadzieję, że będzie odzew :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wersja produkcyjna:

 

zruz.jpg

 

7u5y.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za odzew i pomoc ale tej wersji niestety nie kupię tego zegarka, pal sześć dekiel(oglądam go tylko raz na dzień)ale wskazówki każda" z innej parafii" są dla mnie nie do zaakceptowania, nie podobają mi się a szkoda wydawać tylko po to żeby potem leżał w szufladzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

No i po co był ten temat założony :unsure:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Norbi, określ listę tematów, które mogą być zakładane, i drugą, z tematami których nie należy poruszać.

Wolno tu zakładać tematy w których nie chwali się wyrobów fundacji GG i ich producenta?

Może warto zmienić regulamin forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to ze szukając kontaktu z producentem chcesz sfinalizowac zakup. W domyśle zegarek masz już obejrzany i jesteś zdecydowany. A tu dostajesz na forum ogólnodostępne fotki i zaczynasz jeździć po nim jakbyś ten czasomierz pierwszy raz widział. Trochę to dziwne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru nikomu dokopać ani wyżalać.Po prostu chciałbym uzyskać konkretną informację dotyczącą interesującego mnie produktu to wszystko.Gdybym nie miał żadnych wątpliwości nie pytał bym tylko kupił to co mnie interesuje. A zadałem to pytanie na forum bo wiem że są tu osoby które mają kontakt ze sklepem fundacji. Do działalności fundacji nie mam zadnych zastrzeżen przeciwnie popieram ich pomysł; do jakości sprzedawanych produktów jeszcze nie mogę się wypowiedzieć bo nie mam od nich produktu, mam zamiar nabyć jesli oczywiście dostanę od nich odpowiedź na moje pytanie, ktore mam nadzieje rozwieje moje wątpliwości

Też  myślę jak qniczynka - Trochę to dziwne jak po powyższych deklaracjach 

ktoś pisze:

"pal sześć dekiel(oglądam go tylko raz na dzień)ale wskazówki każda" z innej parafii" są dla mnie nie do zaakceptowania, nie podobają mi się a szkoda wydawać tylko po to żeby potem leżał w szufladzie."

Ja bym dla siebie takie dywagacje zachował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak zwykle. Skrajności. Super - tragicznie. I wojna. Zamykam temat, bo robi się jałowe bicie piany.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.