Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ciech

Użytkownik
 • Content Count

  1,749
 • Joined

 • Days Won

  4

Ciech last won the day on May 29 2018

Ciech had the most liked content!

Community Reputation

452 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About Ciech

 • Rank
  Woj Ciech

Kontakt

 • Strona WWW
  https://www.instagram.com/wojciechmetalwork/

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Na Krawędzi Czasu

Recent Profile Visitors

1,382 profile views
 1. Ciech

  1003069 1024.jpg

  Klamra na pasek 24mm z mokuTi
 2. Własnoręcznie wykonane przedmioty z różnych metali.
 3. Klamra na pasek 24mm z mokuTi. Interferencje fal świetlnych przechodzących przez warstwę powierzchniową tlenku tytanu tworzą intensywne i opalizujące barwy, zmieniające się wraz z oświetleniem.
 4. Ciech

  1002204.jpg

  Klamra ze stali damasceńskiej na pasek 24mm.
 5. ... i jeszcze raz damast - na pasek 24mm.
 6. @kumite Jeśli chodzi o klamrę leżąca obok stalowej OEM Panerai to jest jeszcze przed anodyzacją, więc posiada barwę metalicznego tytanu. Po anodyzacji będzie podobna do anodyzowanego płaskownika z mokuTi z którego został zrobiona i na którym spoczywa na powyższym zdjęciu. Jej ostateczny wygląd jest taki jak na zdjęciu poniżej. W razie pytań zapraszam na PW, klamry aktualnie dostępne nie występują w przyrodzie.
 7. Ciech

  1002810.RW2 1024.jpg

  Klamra z damastu na pasek 24mm
 8. Dziękuję za wsparcie Panowie Jeśli chodzi o "forumówkę" podobnie jak wino musi dojrzewać inaczej mówiąc - potrzeba czasu, Gdy ją zrobię na pewno wszyscy zainteresowani zobaczą jak wygląda.
 9. Brąz trudno zdobyć, na szczęście mam go jeszcze ze starych zapasów Wielkie dzięki
 10. Można nimi też grać, jak już wspomniałem, co najprawdopodobniej przełoży się na pozytywny wynik finansowy. ... na co jednak gwarancji nie mogę udzielić.
 11. Muszę ostrzec, iż pomimo zaimplementowanych cech użytkowych ich głównym przeznaczeniem jest wytwarzanie surrealistycznej atmosfery wokół osób i przedmiotów które znajdą się w pobliżu
 12. @MierzejR miło mi że Ci się podobają moje klamry mimo widocznych ubytków i znacznych śladów upływu czasu Gdybyś chciał coś więcej o nich wiedzieć zapraszam na PW.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.