Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ReXxEq

Glashutte

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Bardzo proszę o identyfikację zegarka glashutte dostałem od teściowej :) na mechanizmie pisze 70.1 bo nie wyszło na zdjęciu

PS szukam koperty do niego bo raczej się nie da naprawic ucha od paska 

 

 

1357323_IMAG0048.jpg

1357324_IMAG0049.jpg

1357325_IMAG0050.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie, to dużo już wiesz...

Mechanizm to GUB 70.1, skoro tak masz na nim napisane ;) W linku poniżej lata produkcji.

http://www.ranfft.de/cgi-bin/bidfun-db.cgi?10&ranfft&&2uswk&GUB_70_1

Zegarek enerdowski, przyzwoity. Teraz wyroby Glashutte z jakiejś przyczyny są dość "modne"...

Z tą kopertą, to można poszukać na allegro - albo całego skatowanego zegarka, albo koperty. Tylko że - jak pisałem - te zegarki zrobiły się popularne, ich ceny skoczyły, więc części też nie będą szczególnie tanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za informacje i mam wielka prośbę jak by ktoś miał widział taką kopertę nawet dośc drogą proszę o info 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba te koperty mialy tendencje do gubienia uszu, bo wsrod zlomow czesto je widzialem w takim stanie. Mam jednego trupa ale w automacie. Gdyby nie udalo mi sie go naprawic to bym mogl podzielic sie koperta;) choc wydaje mi sie ze te od automatow to jednak musza roznic sie rozmiarem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba te koperty mialy tendencje do gubienia uszu, bo wsrod zlomow czesto je widzialem w takim stanie. Mam jednego trupa ale w automacie. Gdyby nie udalo mi sie go naprawic to bym mogl podzielic sie koperta;) choc wydaje mi sie ze te od automatow to jednak musza roznic sie rozmiarem.

 

 

jak byś mógł to daj wymiary sprawdzimy jak by co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba te koperty mialy tendencje do gubienia uszu, bo wsrod zlomow czesto je widzialem w takim stanie. Mam jednego trupa ale w automacie. Gdyby nie udalo mi sie go naprawic to bym mogl podzielic sie koperta;) choc wydaje mi sie ze te od automatow to jednak musza roznic sie rozmiarem...

 

Znaleźć Glashutta z prostymi uszami to nie jest takie proste zadanie :). Niestety podobnie jak w niektórych radzieckich Rakietach, sporo jest uszkodzonych kopert. Znalezienie GUBa w bardzo dobrym stanie za małe pieniądze, obecnie też stało się prawie awykonalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz odczytalem.

Po powrocie dzisiaj do domu odszukam moich dwoch GUBow, jeden to manual a drugu to ten automat. Zestawie obok i bedzie widac roznice kopert:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info przydatne a to że będzie ciężko znaleźć taką kopertę świadomy jestem ale jestem dobrej myśli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.