Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pit55

Użytkownik
 • Content Count

  726
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

pit55 last won the day on February 16 2015

pit55 had the most liked content!

Community Reputation

19 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Czy Dorociński może mieć na ręku takiego Blonexa oficerskiego?
 2. Płk. Kukliński ( Dorociński) w filmie "Jack Strong". Zegarek z epoki.
 3. Kajaki (2014) Akcja filmu na kanwie prawdziwych wydarzeń żołnierzy brytyjskich w Afganistanie
 4. Werk to AS1188. Atlantic varldmastarury fabrycznie też wychodziły w stali, brak sekundnika, brak lumy na wskazówkach.
 5. @Marak No faktycznie było już. @eye_lip Dlatego nosił po wewnętrznej stronie ręki coby się w oczy nie rzucał Jest to jedyne ujęcie w filmie gdzie zegarek pokazany jest z bliska.
 6. Hamilton na ręku kpt Danny Walkera (Josh Hartnett) w filmie Pearl Harbor
 7. Dla mnie rola zegarka jako odmierzacza czasu już dawno przeszła do lamusa w dobie telefonii komórkowej. Zegarek dla mnie dzisiaj to dzieło sztuki, rodzaj biżuterii. I nie ma znaczenia czy drogi czy tani, czy mechaniczny czy kwarcowy. To dodatek do garderoby który sprawia przyjemność gdy na niego spoglądam. O gustach nie ma co dyskutować, każdy bierze co mu się podoba.
 8. Możecie wypowiedzieć się jeszcze na temat tego orienta? https://www.creationwatches.com/products/orient-watches-252/orient-sun-moon-automatic-japan-made-sak00004b-mens-watch-12008.html Jak dla mnie wygląda bardzo ciekawie i teoretycznie spełnia moje wymagania Orient to bardzo dobre zegarki i bardzo dobre mechanizmy inhouse. Miałem już kilka Orientów ( obecnie 3 szt w domu) i wszystkie na bardzo dobrym chodzie. Jeden Orient cesarski pierwszej generacji po 32 latach i po serwisie 4 lata temu chodzi z dokładnością ~5 sek. Generalnie zegarki Orient cieszą się długowiecznością nawet wśród tanich modeli.
 9. Zadaj pytanie tutaj https://zegarkiclub.pl/forum/forum/118-poszukuj%C4%99/ Wrzuć zdjęcie bransy, podaj szerokość ogniwa w miejscu gdzie się je rozpina. Może ktoś się odezwie.
 10. Fajne są Orient symphony. Są wersję z szafirem i szkłem mineralnym. Szkło mineralne w oriencie nie jest specjalnie podatne na zarysowania.
 11. Zadzwoń do autoryzowanego serwisu, może mają ogniwa na sprzedaż lub popytaj się na forum, może ktoś ma w swoich zasobach starą bransę od Orient. https://poljot.com.pl/pl/
 12. @Krist-off masz fajną żonę :}
 13. Zeno dobrze prawi latem łapa jeszcze spuchnie Jedno ogniwo ma centymetr. Ja dorzuciłbym po jednym na stronę i pomyśl o nowych teleskopach np stalowych hirsh 1,8 mm grubości. Te oryginalne lubią się wyginać Na alegroszu sztuka kosztuje 3 złote plus przesyłka Mojemu synowi dwa razy się wygięły oryginalne teleskopy, hirsha póki co dają radę
 14. No i pięknie. Łapa faktycznie jak u niedźwiedzia Zapytaj jakiegoś majstra od łoczy, czy można dołożyć z ogniwo lub dwa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.