Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Zegarki i Pasja

zegarkiipasja.pl: Breitling Transocean Chronograph 1915

Rekomendowane odpowiedzi

Wiemy, że najwięcej emocji wśród miłośników tradycyjnego zegarmistrzostwa wzbudzają modele posiadające wielce skomplikowane mechanizmy oraz nietypowy wygląd, niestety tego typu egzemplarze osiągalne są dla nielicznych. Dlatego dziś prezentujemy zegarek nieco mniej spektakularny, ale za to dostępny dla szerszego grona, a przy tym niewątpliwie ciekawy, gdyż inspirowany modelem sprzedRead More... (http://zegarkiipasja.pl/zegarki/554-breitling-transocean-chronograph-191)

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo wygląda odkryty dekiel przez który widać mechanizm z odjętym modułem automatu.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo wygląda odkryty dekiel przez który widać mechanizm z odjętym modułem automatu.

 

Mnie się bardzo podoba i zegarek i wykończenie mechanizmu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry spokojny , jak na Breitlinga , design . Bardo dobrze komponuje się z bransoletą.

Patrząc przez pryzmat symetrii , dwupczyciskowe chronografy wyglądają lepiej .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym zdjęciu wyszedł jak jakiś Breitling z Beijing... Na żywo stary napis i dwutonowość tarczy pewnie mu sporo dają, ale przeszklony dekiel zupełnie niepotrzebny. Mogliby dać jakiś piękny grawer "z historią", co zresztą Breitling tak ładnie umie robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.