Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Master Yoda

popsułem laptop:-)

Rekomendowane odpowiedzi

Poproszę o pomoc.

W laptopie chcialem przywrócić ustawienia fabryczne....dostałem info by nie wyłaczać komputera podczas tego procesu,ale chyba bateria padła i sam sie wyłaczył:-)

Teraz przy starcie pojawiają się informacje w kolejnosci ;

-start

-trwa przygotowanie komputera do pierwszego uruchomienia

-system windows nie moze ukonczyć instalacji.Aby zainstalować system windows na tym komputerze,uruchom ponownie instalację.

 

Pytanie brzmi : Jak to zrobić?:-)

 

Poproszę o pomoc w jezyku ludzi:-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wywołałeś przywracanie systemu jakimś F-em czy masz na płycie

Co to za sprzęt jakiś HP

 

Pozdr.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj uruchomić z płyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To HP

Przywracanie wywolalemprzez panel sterowania-opcje zaawansowane.

P.s plyty nie posiadam ,windows 7 byl zainstalowany przy kupnie laptopa w sklepie.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...

 

Masz na nim jakieś dane ??? Jeśli tak to to musisz wyjąć dysk z laptopa i podłączyć go do innego komputera (w kieszeni usb albo w stacji dokującej) i zgrać WSZYSTKO co chcesz zachować. Sprawdź 3 razy czy wszystko zgrane na inny dysk - potem nie będzie odwrotu. Po zgraniu danych dysk do kompa i uruchom proces instalacji systemu z fabrycznej partycji recovery. Często dla HP jet to inicjowane prze naciśnięcie F11 podczas ekranu statartowego komputera. To da Ci powrót komputera do stanu fabrycznego. Zainstalować aktualizacje, programy niezbędne i na koniec przywróć dane z kopii.

 

Chcesz coś więcej to pisz na priv, podaj model lapka to więcej będzie można przepowiedzieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...

 

Masz na nim jakieś dane ??? Jeśli tak to to musisz wyjąć dysk z laptopa i podłączyć go do innego komputera (w kieszeni usb albo w stacji dokującej) i zgrać WSZYSTKO co chcesz zachować. Sprawdź 3 razy czy wszystko zgrane na inny dysk - potem nie będzie odwrotu. Po zgraniu danych dysk do kompa i uruchom proces instalacji systemu z fabrycznej partycji recovery. Często dla HP jet to inicjowane prze naciśnięcie F11 podczas ekranu statartowego komputera. To da Ci powrót komputera do stanu fabrycznego. Zainstalować aktualizacje, programy niezbędne i na koniec przywróć dane z kopii.

 

Chcesz coś więcej to pisz na priv, podaj model lapka to więcej będzie można przepowiedzieć :)

Dziękuję bardzo,jednak nie wytrzymałem do rana i dzieki Twojej instrukcji na pw wszystko jest ok :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w Samsungu robię tak, szczególnie jak mnie przy automatycznej aktualizacji (czasem zapominam to wyłączyć) trafia mnie i wyciągam baterię. Wtedy albo poinformuje o problemie i się uruchomi albo trzeba go reanimować. Tak nam w Samsungu. Wyłącz go i włącz, przy starcie wciskaj F4, aby uruchomić funkcję Recovery. Później instalacja windowsa od nowa.

 

Windows 8 doprowadza mnie do pasji. Raz włączyła mi się automatyczna aktualizacja a że akurat padł mi internet kompa miałem wyłączonego na ten czas.

No i te badziewne kafelki które mimo że korzystam tylko z pulpitu a nie widoku metro się włączają.

Czas oczekiwania na uruchomienie zdjęcia, ustawień to paranoja.

 

 

 

Wysłane z Tapatalk przez A1457

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyzwyczaiłem się do Win 8.1 ale i tak uważam, że wygoda obsługi w stosunku do Win 7 to duży krok wstecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.