Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lemax

Użytkownik
 • Content Count

  131
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

29 Początkujący

About Lemax

 • Birthday 06/10/1961

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No jest nowy model i zdecydowanie chyba górna półka cenowa jak na Jurę. Tu masz pełen pokaz możliwości Z10
 2. Mam Jurę E6 i płuczę na koniec dnia system mleczny pod bieżącą wodą a nie używając procedury płukania i płynu Jury. Zdecydowanie szybciej, mniej roboty a efekt lepszy. W ciągu dnia jak jest jakaś dłuższa przerwa to puszczam na parę sekund spienianie mleka ale wężyk wkładam do szklanki z czystą wodą. Właśnie minęło ponad 3 lata od zakupu i w tym okresie zero awarii, zacięć itp. Zgodnie z zaleceniem sprzedawcy wyślę go niedługo do niego na pełne Spa i kolejne 3 lata mam nadzieje będzie ok.
 3. Moim zdaniem bierz Jure. Zdecydowanie są jakościowo perfekcyjni. Popatrz na aktualną ofertę były ostatnio jakieś nowości.
 4. Lemax

  Teorie spiskowe

  Widzisz ja przynajmniej myślę, Ty niestety nie, co widać z tego co piszesz. Raz nie rozumiesz ciągle problemu zatkania służby zdrowia Covidem, co skutkuje niestety śmiercią tych którzy nie dostali pomocy medycznej kiedy była im potrzebna. Po drugie nikt nie chce od antyszczepów niczego innego jak tego, by wreszcie pomyśleli i się zaszczepili. Dla swojego zdrowia i zdrowi i życia dla innych. No ale niestety antyszczepy innych mają w tyle bo co to ich obchodzi czyjeś życie i zdrowie. A wystarczyło by czasem ten czerep rozwinąć z folii i trochę go poużywać.
 5. Lemax

  Teorie spiskowe

  Tylko te “wieprze” nie blokują szpitali w jednej chwil jak robią to Covidovi pacjenci. Jesteś w stanie pojąć tą jedną istotną różnicę? Kiedy do takich jak Ty dotrze że inni nie mogą leczyć się na czas i w pełnym zakresie przez głupotę i brak wyobraźni antyszczepów?
 6. Ciężko tak zdalnie coś pomóc więcej - daj kontakt na PW to coś ustalimy
 7. Hej ! https://www.sony-mea.com/en/electronics/support/laptop-pc-svs-series/svs13127pgb/downloads To w takim razie tu masz prawilne
 8. Jeśli masz model jak podałeś SVE1411EGXB to tu masz wszelkie niezbędne sterowniki i aplikacje do niego: https://www.sony.com/electronics/support/laptop-pc-sve-series/sve1411egxb/downloads Odinstaluj to VAIO Control Center które pobrałeś i zainstaluj to z linku powyżej (jest dla Win 7 ale powinno ładnie działać). Zainstaluj VAIO Care Update i uruchom - powinno pobrać pozostałe niezbędne aktualizacje.
 9. Pobierz VCC ze strony SONY. W dziale wsparcia wyszukaj swój model lapcia i pobierz dedykowaną wersję.
 10. To co się działo i dzieje w wojsko po nastaniu nowej władzy jest jakaś debiliadą - wygrywa kto ma głupszy i bardziej poroniony pomysł. Pochodna tego cyrku jest poziom wyszkolenia i to wychodzi w takich sytuacjach. Wiele w wojsku w widziałem ale czegoś takiego jak dziś w najczarniejszych snach bym nie zobaczył. Żal tylko tych kolegów którzy siedzą w tym cyrku i muszę to ogarniać czekając na jakąś sensowną zmianę.
 11. Wygląda z tego co piszą, że chłopak miał dopiero klika miesięcy służby. No i nie WOT tylko regularne wojsko. Co on mógł umieć po kilku miesiącach służby i co za debil bez wyobraźnie wysyła nie wyszkolonych ludzi do takich zadań. Masakra ..
 12. Kup u oficjalnego partnera MS np. Komputronik, X-kom. Windows 10 Home wersja OEM czyli do nowego kompa to koszt okolice 500,- Tyle samo z jedenastkę w OEM. Są tez wersje BOX droższe około 100,- Wersja Pro to cena ok. 700,- Kupując dostajesz pakiet zawierający klucz licencyjny na naklejce którą wypada umieścić na kompie, nośnik w postaci płyty DVD (OEM) lub pendrive (BOX) Wszystko w firmowym opakowaniu.
 13. W 9G Tronic wymiana oleju i filtra co 80.000 lub co 60.000 jeśli głównie kręcimy się po mieście.
 14. Lemax

  Teorie spiskowe

  I to właśnie k…rwa poprawi sytuację w szpitalach? Co za pierdoły. Nic to nie zmieni tylko złupią więcej kasy a na lecznictwo pójdzie ułamek tego co zabiorą ludziom. Ci patologiczni krętacze szukają kasy na swoje genialne pomysły typu płot, CPK, kupowanie elektoratu a lecznictwo i służbę zdrowia mają w d….
 15. Lemax

  Teorie spiskowe

  Dostał za wykonaną zgodnie z umową pracę wiec o co Ci chodzi? Że nie jesteś neurochirurgiem i nie zarabiasz jak on ? Co ma z tym wspólnego pandemia ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.