Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Reno9

Casio G-Shock GA-100B 7AER

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Mili państwo jestem zainteresowany pozyskaniem Casio G-Shock GA-100B 7AER. Z racji, że będzie to mój pierwszy zegarek od Casio (w kolorze białym) mam do Was kilka niezbędnych pytań:

1. Czy opłaca się brać zegarek w kolorze białym do codziennego użytku? Szkoła, siłownia, basen, treningi?
2. Czy na oryginalnym zegarku za taką cenę będą pojawiały się np.: przebarwienia od ubrań czy żółknięcie od słońca? 

3. Jakiego sprzedającego na allegro polecacie żeby nie natchnąć się na podróbkę? (CZY SEQNDUS JEST SPRAWDZONY?)

4. Przez jaki okres czasowy utrzyma on się w kolorze "idealnie białym" od momentu zakupu?


Chciałbym żeby wypowiadali się przede wszystkim posiadacze białych G-Shocków. Dodam jeszcze, że będę bardzo o niego dbał.

Pozdrawiam 

post-80073-0-06258400-1426519137.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Do użytku na co dzień nie za bardzo..

2. Więcej jak pewne..

3. Sprawdzony

4. Wszystko kwestia użytkowania, w jednych pierwsze oznaki widać już po miesiącu w innych po kilku miesiącach. Wszystko zależy od tego jak zegarek jest używany. Generalnie wycierania i odbarwień nie unikniesz..

Na co dzień polecałbym mimo wszystko klasyczna czerń a z bielą dał sobie spokój no chyba ze zakładany byłby od święta ze tak powiem..


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

temat poruszany juz kilkanascie razy...

 

TAK beda przebarwienia... zwlaszcza, ze chcesz nosic na codzien.

oryginalny jak i podrobiny beda sie brudzic.

jesli chcesz sie cieszyc dluzej zegarkiem... kup w innym kolorze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SEQNDUS  - zdecydowanie godny polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak już masz go brać do codziennego użytku to kup na zapas bezel i pasek x3 i po kłopocie na jakiś czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak już masz go brać do codziennego użytku to kup na zapas bezel i pasek x3 i po kłopocie na jakiś czas

 oki dzięki śliczne

A wysłałbyś mi link ze sklepu internetowego gdzie dostane pasek i bezel do tego G?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.