Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kuba-hxc

Użytkownik
 • Content Count

  140
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

723 profile views
 1. Szukam Subaru Forestera lub Imprezę w granicach 30 tys zł. Nie ukrywam, że najbardziej chciałbym wersję z turbo, ale wiem że może być różnie Może ktoś z Was, albo znajomi chcą sprzedać?
 2. Temat samochodowy to i pytanie samochodowe. Szukam w Warszawie dobrą myjnię ręczną. Dodatkowo pasuje zadbać trochę o lakier więc w grę wchodzi jeszcze woskowanie i ogólne zabezpieczenie lakieru. Możecie coś polecić?
 3. Żeby otrzymać sportowe pozwolenie na broń muszę mieć licencje strzelecką z PZS, którą uzyskam mając patent strzelecki. Licencję trzeba każdego roku odnawiać, a żeby ją odnowić trzeba brać udział w zawodach więc samo bywanie na strzelnicy to za mało.
 4. Masz każdego roku zaliczyć określoną ilość startów. 4 podstawowe + 2 karabin + 2 strzelba jeżeli masz na to kwity.
 5. A czy zgodnie z ideą forum można porozmawiać na takie tematy?
 6. Marti z tego co czytałem to trzeba mieć udokumentowane stary w kategoriach, na które masz pozwolenie. Inaczej tracisz licencje i co za tym idzie nie ma argumentu do posiadania pozwolenia sportowego skoro nie bierze się udziału w zawodach.
 7. Koledzy mam takie pytanie odnośnie pozwolenia na broń sportową do celów kolekcjonerskich. Pytanie czy dobrze rozumiem 1. Zapisuję się do klubu, robię patent następnie występuję o licencję. 2. W międzyczasie zapisuję się do stowarzyszenia kolekcjonerskiego. 3. Staruję w zawodach. 4. Występuję z 2 wnioskami do WPA o broń sportową do celów kolekcjonerskich oraz broń sportową do celów sportowych. I teraz jeżeli nie wystartuję w zawodach odpowiednią ilość razy to zostanie mi cofnięta licencja, to czy mogę przepisać posiadana broń na broń do celów kolekcjonerskich?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.