Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

foti

Podróbki sposób sprzedaży

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się zastanawiam

bo chciałem poszukać podróbki swoich zegarków i popatrzeć jakie są róznice

i wszedłem na pierwszą lepszą stronę z podróbkami z googla

 

Edit mod: Zgodnie z regulaminem nie wklejamy linków do stron z podróbkami....

 

Wydaje mi się że oni na tych stronach to pokazują zdjęcia oryginałów

a dopiero jak ktoś kupi to przesyłają podróbkę która wygląda prawie jak to co się ogląda na stronie.

 

A może się mylę i to są zdjęcia dokładnie tych podróbek które się otrzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś słyszałem że wystawiają zdjęcia orginałów a przychodzi badziewie za kilka stówek,więc nie warto.Chociaż nie mówię że wszyscy ale trzeba być czujny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat znany i omawiany wielokrotnie.....ale nigdy na ten temat za wiele:-)

 

To że sprzedawcy w ofertach wklejają nieprawdziwe zdjecia oferowanego przedmiotu wiadomo nie od dziś..

Nie od dziś też wiadomo że osoby zajmujace sie tym procederem,to znaczy produkcja falszywek zegarkowych,to nie tylko badziewne egzemplarze do rozpoznania na pierwszy rzut oka ,ale produkty wykonane "frofesjonalnie" i nie do odróżnienia bez dogłebnego badania....

Ostanio byla na forum mowa o oferowanym przez jeden z Warszawskich ,zdaje sie lombardow model Rolexa wykonany z 18 k złota.....ktory do "złudzenia" przypominal oryginał.

Przypomnę tez o sprzedarzy podróbki przez autoryzowany salon,a raczej przedstawiciela marki w Warszawie.....

Sprawa byla szeroko omawiana na forum ( nabywca falszywki po kilku miesiącach dostal zdaje sie czapeczke gratis jako zadośćuczynienie)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat znany i omawiany wielokrotnie.....ale nigdy na ten temat za wiele:-)

 

To że sprzedawcy w ofertach wklejają nieprawdziwe zdjecia oferowanego przedmiotu wiadomo nie od dziś..

Nie od dziś też wiadomo że osoby zajmujace sie tym procederem,to znaczy produkcja falszywek zegarkowych,to nie tylko badziewne egzemplarze do rozpoznania na pierwszy rzut oka ,ale produkty wykonane "frofesjonalnie" i nie do odróżnienia bez dogłebnego badania....

Ostanio byla na forum mowa o oferowanym przez jeden z Warszawskich ,zdaje sie lombardow model Rolexa wykonany z 18 k złota.....ktory do "złudzenia" przypominal oryginał.

Przypomnę tez o sprzedarzy podróbki przez autoryzowany salon,a raczej przedstawiciela marki w Warszawie.....

Sprawa byla szeroko omawiana na forum ( nabywca falszywki po kilku miesiącach dostal zdaje sie czapeczke gratis jako zadośćuczynienie)

lepiej orginalna czapka rolexa niż podróba zegarek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uczestniczyłem w tym temacie a afera dotyczyła Casio,

zegarek został wymieniony na nowy a czapka w ramach programu "pocałuj mnie ..."

 

co do Omegi mechanicznej z Turcji wyjściowo za ~600zł (macałem, oglądałem) jeżeli wybierze się podstawowy nieprzekombinowany model, to na nadgarstku przechodnia nie odróżnisz tego badziewia.

Jak już weźmiesz do ręki to nawet przez chwilę nie masz wątpliwości, że lepiej kupić w kiosku Ruch za 20zł zegarek marki Tampax, który z założenia nic nie udaje ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.