Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Master Yoda

NOWI UŻYTKOWNICY FORUM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jestem nowy na forum.

Od jakiegoś tygodnia zacząłem pasjonować się zegarkami.

Wspomnę jeszcze, że chodzę aktualnie do liceum.

Stąd moje pytanie:

Jaki zegarek będzie najlepszy jako "pierwszy" bo miałem wcześniej zegarek firmy Timex ale kupiony na komunię( elektryczny) więc moim zdaniem nie liczy się ;)

A więc mój budżet na pierwszy zegarek to kwota do 400 złotych.

Jeśli macie jakieś firmy, modele lub sami chcecie jakiś sprzedać to zapraszam do komentowania :)

Z tych firm jakie patrzyłem to Adriatica,Lorus,Casio,Roamer.

Wspomnę jeszcze, że mam 1 zegarek automat, ale jestem raczej pewny, że jest on podrobiony.

Lecz widziałem, ze zegarki tej firmy w cenie dochodzą do kilkuset tysięcy złotych.Firma Montblanc.

Pozdrawiam,

Kamil

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Pierwszy raz wkleiłem zdjęcie do działu "jaki zegarek masz na ręce". I jakbym nie kombinował, zdjęcie wychodzi obrócone "do góry nogami". Jakaś klątwa, cycóś :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

W starych kartonach znalazłam zegarek marki Lagonda. Konkretnie jest to chyba Incobloc. Zegarek jest numerowany. Mam pytanko, czy taki zegarek jest coś warty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

W starych kartonach znalazłam zegarek marki Lagonda. Konkretnie jest to chyba Incobloc. Zegarek jest numerowany. Mam pytanko, czy taki zegarek jest coś warty?

Witaj. Zacznij od czytania regulaminu. Pytaniem o wartość zegarka go łamiesz.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

W starych kartonach znalazłam zegarek marki Lagonda. Konkretnie jest to chyba Incobloc. Zegarek jest numerowany. Mam pytanko, czy taki zegarek jest coś warty?

Jest warty, niestety wycen nie prowadzimy.

Incabloc to typ systemu antywstrząsowego, nie model, marka.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Odense

Wotam jestem posiadaczem zegarka od wczoraj certina ds2 mozecie powiedziec cos wiecej na jego temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jesteś nowy na forum?, masz problem gdzie umieścić pytanie, nie możesz znależć interesującej Cię informacji, napisz w tym temacie-doswiadczeni forumowicze i moderatorzy pomogą.

Nie wiem jak umieścić pytanie. Jestem nowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak poprzednie 3 posty :)

Czego dotyczy zapytanie?

 

Edit

Temat odnalazłem i przeniosłem do odpowiedniego działu.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Czy jest tu ktoś kto pomoże mi "na odległość" wycenić dwa cudeńka, abym upewniła się czy są warte tych pieniędzy, które chciałabym poświęcić? :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wycenić moze nie, ale czy są oryginalne to juz tak :)

 

Dodatkowo mozesz uzyskac informacje ile odpowiadający by za nie zapłacił.

Napisz pw, to taka koperta u góry blizej prawej strony.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Podczytuję forum już od kilku lat. No i teraz w końcu postanowiłem się przywitać i może od czasu do czasu coś napisać czy jakieś zdjęcie wkleić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy i zapraszamy do czynnego udziału...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam a imię Tomek jestem tu nowy szukam zegarka sportowego dla biegaczo - podróżnika. Ma miec kompas, termometr, i kosztowac do 1500 zł. Proszę o poradę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tu nowy i przepraszam jak cos zle zrobie ale do rzeczy. Mam zegarek marki Casio model ae-11w. Chce go sprzedac. Zegarek jest w stanie idealnym zegarmistrz stwierdzil ze napewno nie byl uzywany. Podczas ustawiania daty wyswietlila sie data produkcji 1985. Niestety pasek ulegl utlenieniu i kruszy sie w palcach. Zegarek jest w oryginalnym pudelku i jest do niego instrukcja obslugi. Jest tylko jeden dostepny do kupienia na ebay za 698 dolarow a zakonczone aukcje pokazuja ze inne zegarki tego modelu zostaly sprzedane za grosze. Czy ktos z was potrafi go wycenic? Z gory dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam.

Dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Na forum jest absolutny zakaz wyceny zegarków. Jak chcesz wiedzieć ile jest wart, wystaw go na licytację od 1 zł na popularnym portalu aukcyjnym. Tyle jest wart, za ile pójdzie B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak a co zle zrobilem?

Aha w takim razie przepraszam za klopot. To moze ktos cos wie na temat tego modelu bo parametry znam. Chodzi mi glownie czy to byl zegarek powszechny czy wersja limitowana?

I oczywiscie czy jest to interesujacy okaz?☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś nowy na forum?, masz problem gdzie umieścić pytanie, nie możesz znależć interesującej Cię informacji, napisz w tym temacie-doswiadczeni forumowicze i moderatorzy pomogą.

Przeglądam to forum namiętnie już od pewnego czasu. Ostatnio zamówiłem pierwszego automata, który jeszcze nie doszedł a ja już marzę o kolejnych przynajmniej kilku :D Planuję stopniowo, w miarę możliwości finansowych oraz perswazyjnych (żona) stworzyć własną kolekcję ok. 10 zegarków. I tutaj moje pytanie. Czy jest na forum temat, w którym użytkownicy podają swoją "wymarzoną" kolekcję. Chętnie podzieliłbym się listą zegarków, których pożądam i posłuchał opinii innych, bardziej doświadczonych. Nie znalazłem takiego tematu na forum a nie chce tworzyć tematu który już istnieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś nowy na forum?, masz problem gdzie umieścić pytanie, nie możesz znależć interesującej Cię informacji, napisz w tym temacie-doswiadczeni forumowicze i moderatorzy pomogą.

Witam, jestem zupełnie nowa i chciałabym dowiedzieć się czegoś o pewnym typie zegarów. Nie wiem jak się poruszać po forum , czy obowiązkowo najpierw muszę się przedstawić, czy mogę od razu zadać pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Witam, jestem zupełnie nowa i chciałabym dowiedzieć się czegoś o pewnym typie zegarów. Nie wiem jak się poruszać po forum , czy obowiązkowo najpierw muszę się przedstawić, czy mogę od razu zadać pytanie.

Może zanim zadasz pytanie, postaraj się poszukać czy na pewno już ktoś wcześniej go nie zadał ;)

Masz wyszukiwarkę, powinna pomóc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zanim zadasz pytanie, postaraj się poszukać czy na pewno już ktoś wcześniej go nie zadał ;)

Masz wyszukiwarkę, powinna pomóc :)

Pytałam i próbowałam znaleźć coś w internecie na temat  produkcji zegarów holenderskich, ale znalazłam tylko kilka luźnych opinii, a o firmie Wuba, która podobno je produkowała, nie znalazłam nic. Niedawno nabyłam taki zegar na olx, który jest odnowiony i pięknie chodzi, ale chciałabym coś o nim wiedzieć. Przypadkowy zegarmistrz mówił mi, że nie ma chińskich podróbek, ale nie wie, czy jego opinia jest wiarygodna i czy w ogóle można to rozpoznać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.