Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Samfisher74

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący

Recent Profile Visitors

78 profile views
 1. Samfisher74

  Casio Protrek

  Jak ustawić zegarek żeby pobierał ustawienia r/c , musiałem to zrobić ręcznie bo automatycznie nie pobiera.
 2. Na forum od jakiegoś czasu, ale nie składało się przedstawić. Mam na imię Tomek, mam 46 lat, jak to mówi moja druga połowa jestem "gadżeciaż". Moje chobby to mocne samochody, sprzęt muzyczny i zegarki.
 3. Samfisher74

  Casio Protrek

  Wygląda jak nie noszony, pasek praktycznie nowy bez śladów zapinania, szkło bez jednej rysy. Sprzedawca zapewniał mnie że nie był używany.
 4. Samfisher74

  Casio Protrek

  Panowie, kupiłem bardzo okazyjnie PRW 6000 . Niestety bez pudełka i instrukcji, czy ktoś wspomoże instrukcją do tego zegarka w języku polski.
 5. Samfisher74

  Casio Protrek

  Panowie, kupiłem bardzo okazyjnie PRW 6000 . Niestety bez pudełka i instrukcji, czy ktoś wspomoże instrukcją do tego zegarka w języku polski.
 6. Już kupiłem tego Tissota, żona zachwycona.
 7. Raczej go odpuszczę, to ma być prezent i wolałbym żeby był nowy. Po za tym sprzedawca powiedział mi że poniżej 750 nie zejdzie. Postanowiłem kupić ten model Tissot T055.217.16.032.02 PRC 200 Quartz Chronograph Lady, klamka zapadła.
 8. A jak myślisz? Ile mogę mu zaproponować, nowy kosztuje około 1400 - 1600 zł. Po mojemu zaproponuje mu 600 zł myślę że to rozsądną cena.
 9. Super pomoc :-) bardziej chodzi mi o to czy ten zegarek jest wart 900 zl
 10. Zastanawiam się nad zakupem Certina DS Prime Round Chrono Diamonds C004.217.16.036.00 zegarek jest używany półtora roku jest w stanie bardzo dobrym. Właściciel żąda za zegarek 990 zł, czy to dużo? Warto tyla za niego zapłacić?
 11. Przy porządkach w domu znalazłem w szufladzie taki zegarek, czy jest coś warty, żona nie zamierza go nosić a szkoda żeby leżał w szufladzie.
 12. Na razie popatrzę na naszym rynku, jak nic ciekawego mi nie wpadnie w oko, to kupię za granicą.Ale Seiko superior mi się podoba.
 13. Ten Seiko bardzo fajny, ale chyba niedostępny w polskiej dystrybucji.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.