Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

clepsidre

Rolex Cellini

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,   B)

 

Pisałem już w dziale aukcje allegro i ebay, niestety nie otrzymałem żadnej odpowiedzi... Może tutaj mi ktoś pomoże.

 

http://allegro.pl/zl...5607799099.html <- jak oceniacie jego stan? Co z tarczą, oryginalnoscia czesci i tak dalej? Jakieś sugestie? Nie mam kompletnie żadnej wiedzy na temat zegarków vintage, więc prosiłbym o waszą opinię.

 

Pozdr  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginał!

Co prawda, to fotki słabe, ale koperta i koronka ok!

Mechanizm też.

Tarcza trudno określić czy malowana, 

ale jeśli już, to całkiem nieźle.

Sam jestem ciekaw za ile się sprzeda?


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabe oceny za sprzedaż ma ten allegrowicz - z zasady omijam takich bo nie wiadomo co i kiedy przyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ok, ale czy wszystko jest od 'pary' :) ?

Sugeruje konsultacje z użytkownikiem @awi (pw)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, dzięki koledzy, obawiam się, że już za późno, została godzina, cena w granicach rozsądku jaka mogłaby być w waszym zdaniem, tak by nie przepłacić za bardzo?  :rolleyes:

 

Wiem, że zegarków się nie wycenia u nas, ale temat o tyle jest śliski, że nie mogę nigdzie trafić w internecie na podobny egzemplarz, a więc ciężko samodzielnie podjąć jakąś decyzję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie obstawiałbym zakończenie na 2500zł - nie wiem czy licytujący dopatrzą się komentarzy i ocen za sprzedaż oraz dopisku

Nie ponosze odpowiedzialności za uszkodzenia powstałe podczas transportu, zapraszam na oględziny i odbiór osobisty.

 

Według mnie on już nie chodzi albo ma problemy z chodem - jak napisałem wyżej to nie jest wiarygodny sprzedawca tym bardziej zakupy w tym przedziale cenowym mogą być ryzykowne 

Być może kupisz i będziesz zadowolony - jestem po prostu ostrożny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, sprzedawca proponuje również oględziny, sprawdzanie u zegarmistrza oraz odbiór osobisty.. Ciężka decyzja..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja widzę tylko nieudolnie wydrapany znak i napis Rolex ...RWC...


Płynie się zawsze do źródeł, pod prąd, z prądem płyną śmiecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, to nie jest chyba oryginalna punca Rolexa z jego znakiem firmowym... Wygląda jak wydeptane na domowej prasce przez panów.którzy na początku lat '90 nowe numery na autach bili... ale może się mylę :rolleyes: I cosik mu chyba oś sekundową wyzarło... ale moze od nowego nie było... panocku :)


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie straszcie mnie wklepałem 1601.. teraz mam nadzieję, że ktoś mnie przelicytuje, ale mechanizm i reszta mam nadzieje jest ok ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w złomie to chyba tyle nie wyjdzie :P  Ale pewnie wszystko jest super a my tu robimy z igły widły...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia z aukcji niewyraźne - powinien być taki 

post-68206-0-45009900-1440966886_thumb.jpg

post-68206-0-81306300-1440966910_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

$_57.JPG

 

Masz dekiel od Cellini.. to jest chamski fejk


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On ma 32mm średnicy bez koronki i pasek 16mm więc ciupeńki jest - doczytałeś to ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest na pewno kombinacja, bo Rolex miał inny sztempel , jeśli to co prezentuje pan z Cieszyna można nazwać "stemplem"


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie może jakie są moje opcje, jeśli nikt mnie juz nie przebije? Nie miałem nigdy podobnej sytuacji na tym portalu aukcyjnym, za fejka na pewno nie zapłacę. Jest 17 zainteresowanych niby.. ale wole wiedzieć, czy i jak bardzo wtopiłem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabe oceny za sprzedaż ma ten allegrowicz - z zasady omijam takich bo nie wiadomo co i kiedy przyjdzie.

 

Normalnie obstawiałbym zakończenie na 2500zł - nie wiem czy licytujący dopatrzą się komentarzy i ocen za sprzedaż oraz dopisku

Nie ponosze odpowiedzialności za uszkodzenia powstałe podczas transportu, zapraszam na oględziny i odbiór osobisty.

 

Według mnie on już nie chodzi albo ma problemy z chodem - jak napisałem wyżej to nie jest wiarygodny sprzedawca tym bardziej zakupy w tym przedziale cenowym mogą być ryzykowne 

Być może kupisz i będziesz zadowolony - jestem po prostu ostrożny 

Z tym zegarkiem nie wiem nic na pewno - a jak nie wiem to nie kupuje - ja tak robię a ciebie ostrzegałem przed chwilą

Być może dojdzie i będzie wszystko OK ale to taki ryzyk fizyk przy takim sprzedającym i takimi zdjęciami 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co Krzysztof, sugerujesz że koperta była pasowana i bicia robione na "wzór"?

Prawdopodobne....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :P  :D 


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:(  Co teraz mogę zrobić? Pomocy?  :unsure:

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  spokojnie przecież nie wygrałeś - o main good ale napięcie  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś przelicytował na szczęście!!! :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  Niech mój temat i  naiwność będzie przykładem dla innych żóltodziobów w vintage rolnixach i zegarkach innych marek  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co Krzysztof, sugerujesz że koperta była pasowana i bicia robione na "wzór"?

Prawdopodobne....

Marek, jaki wzór... średnio zdolny złotnik z fajnym zestawem literek (chciałbym taki) wyklepał coś takiego, nie wiem co... i wpasował mechanizm w toto...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już miałem gotową gadkę, jakby tu tego nieuczciwego sprzedawcę spacyfikować, żeby mu się odechciało finalizowania ze mną transakcji..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.