Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Rafal190

Sportowo wyjściowy do 500-600 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszytkich.

Przyszedl czas na przetasowanie kolekcji. Noszę sie z zamiarem sprzedania mojego Parnisa portugalczyka, ktorego miejsce zajęła Certrina DS1. Natomiast brakuje mi zegarka sportowo/ wyjściowego dlatego chciałbym znaleźć cos na wzór Ivicty 0620 ale z kopertą maksymalnie 42mm. Koniecznie na branzolecie. Fajnie jak by się zmieścić w budżecie ale jak się nie uda to dozbieram:) Macie jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na wzór Invicty 0620 to czemu nie Invicta 0620 ?

ewentualnie z podobnych Invicta 7301 15205 bądź jakieś chrono z Seiko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weidz na dutyfreeisland i posxukaj wsrod chrono od seiko i ciyizena. Nawet z vatem powinienes zmiescic sie w budzecie szuksjac cos ok 130$

 

Nill Satis Nisi Optimum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny sikorek ci kolega poleca, w dobrych pieniądzach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... obejrzałem recke i faktycznie fajny. Pytanie czy zdążę....wpierw muszę puścić Parnisa a ten w tej chwili jest u zegarmistrza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zdążysz, sprzedał się wczoraj rano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrde.. no pech.. teraz będę musial poszukać czegoś innego. Znacie jakieś chrono 40 mm? Certrina ma 39 mm i leży na moim bądź co bądź małym nadgarstku idealnie.. Parnis ma 43 i jest za duży na lato gdy mam krótki rękaw. Więc latem zostaje mi tylko tag i certina (i roboczy ale ten się nie liczy) ale oba są na pasku i nie mam nic na bransolecie. A może jakiś diver?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, widziałem bazarek... Ale czy zdarze to nie zależy całkowicie ode mnie. Zobaczymy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale bez bransolety :/ a to jest warunek bardziej konieczny niż cena :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba muszę przypomnieć obostrzenia :) 

 

Orient Big Mako ma 44 kopertę .. a przy moim nadgarstku będzie wyglądać jak patelnia :/  dlatego szukam czegoś max 42 mm z tym, że ostatnie moje przemyślenia skłaniają mnie do rozmiaru 40mm. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w poszukiwaniu czegoś co by mi pasowało wytypowałem sobie kilka kolejnych czasomierzy ... ale jeszcze na żaden się nie zdecydowałem: 

 

 

Invicta 8926SeikoSeiko MonserOrient Mako

 

Prócz tego jest ww. cytrynka.  

 

Zawsze też chciałem tissota t-touch ale jest poza zakresem cenowym, choć ostatnio gdzieś mi wpadł w oczy TTT za około 700zł.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.