Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bartek19877

Ulysse Nardin Diver Chronograph Monaco

Rekomendowane odpowiedzi

Na polskim rynku obecnych jest niewiele firm, które można zaliczyć do grona bardzo ekskluzywnych. Jedną z nich jest na pewno Ulysse Nardin. Niestety jest u nas niedoceniany. Pomijane są olbrzymie osiągnięcia techniczne,  bogata historia i niepowtarzalne wzornictwo.  Mało kto wie, że  Ulysse Nardin zdobył ponad cztery tysiące nagród oraz ma ogromny wkład w zachowanie tradycyjnego rzemiosła. 

 

 

Czytaj więcej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie przekonał.

 

 

a mnie pokonał. Ta kolorystyka i powiększony czerwony totalizator minutowy - nokaut :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczny projekt i wykonanie bezela. Nie wiem, czy widziałem równie udany kiedykolwiek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczny projekt i wykonanie bezela. Nie wiem, czy widziałem równie udany kiedykolwiek...

Zgadzam sie z Toba w 100% :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie pokonał. Ta kolorystyka i powiększony czerwony totalizator minutowy - nokaut :)

No właśnie dla mnie w większości zegarków "UN" ta kolorystyka za krzykliwa. Wolę bardziej stonowane łączenia kolorów ale to już każdemu inaczej się podoba prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co jest w artykule to rendery a nie zdjęcia. Z tego co widzę w obrazach google to na żywo wygląda spokojniej i stanowczo mniej odpustowo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UN jak zwykle -  charakterystyczny , mocny wygląd . Nietuzinkowy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.