Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mihhau

Użytkownik
 • Content Count

  104
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

102 profile views
 1. Niestety USA już nie przoduje w puchnięciu. Polska przebija się do czołówki puchnięcia. W 2019 r. z nadwagą lub otyłością było w Polsce 59% kobiet i 68% mężczyzn. W 2020 r. dla obu płci 74% (dane z listopada) To są już liczby jak dla USA i Europy zachodniej. Przy czym, tamte kraje już tak nie puchną - obecnie jest tam inne pojęcie grubości. Teraz gruby, to biedny, a nie jak kilka lat temu.
 2. Ja od 2 lat walczę żeby go nie kupić, na razie mi się udaje. Walka jest trudna. To bardzo fajny, ale ja chyba jestem wciąż na niego za młody
 3. Gratuluję Daytony. Dla mnie ścisła trójka z zenith movement i 6239
 4. Najgorsze w Twojej wypowiedzi jest to, że chyba masz rację
 5. Czyli polityka kruka, żeby ograniczyć handel z drugiej ręki działa. Już pisałam, obecne ich działania jeszcze bardziej nasilą "szarą strefę". P...ą jak nasi politycy 😕
 6. Jak najbardziej ucinać. Ale w polskich salonach nic by nie ukradli, no może poza pojedynczymi datejustami i tt Nic chwytliwego w salonie nie mają.
 7. Do końca tego roku w samych tylko Chinach ma przybyć ok. 100 nowych miliarderów. Rynek azjatycki lubi rolki. Może ktoś z tego kontynentu kupi. Jak masz miliard zielonych, jesteś azjatą i masz kaprys na cermita, to sobie go kupujesz po jakiej cenie jest dostępny
 8. Sytuacja zaczyna wyglądać zgoła odmiennie. Znajomki i handlarze dostaną jako pierwsi. "Zwykły" klient może się pocałować wiadomo gdzie. Miłośnik marki przecież nie pójdzie zapisać się pierwszego dnia, by mieć pewność, że zdąży się wpisać na listę. Miłośnik przyjdzie w późniejszym terminie, bo mu zależy na kupnie z salonu albo kupi od handlarzy. Oni naprawdę myślą, że my w ten tok myślenia uwierzymy ?
 9. Właśnie to mi zaczęło się nie podobać. Co prawda, jestem w kolejce na jeden model, ale ta niejasność jest niesmaczna. Jak lody są kręcone można wiedzieć. Gorzej z wiedzą jak kiełbasa jest robiona. Obecnie mamy taką kiełbasę 😕 Na rolki na razie się nie obrażam, ale powoli AD zaczyna mnie zmuszać do skierowania uwagi w stronę vintage.
 10. Ja tt nie lubię, to obecny rootbeer jest piękny. W samym złocie zresztą też.
 11. Złoto wystrzeliło przez koronawirusa. Tak więc rok temu nie można było spodziewać się takiego bumu. Poza tym, większość z nas nie traktuje rolexów inwestycyjnie, zostawienie w formie zaliczki 4 k plnow tez nie jest uciazliwościa. Zazwyczaj też mamy co nosić i możemy poczekać na kolejny zegar. Mnie tylko zniesmacza nieprzejrzysta forma doboru "szczesliwcow"
 12. Chyba kruk, ja dzisiaj byłem w salonie i jak już wcześniej napisałem, obecnie jest już tylko kolejka. Nie ma kolejki do kolejki. Ale na jakiej podstawie dobieraja ludzi, nie wiem. Można się tylko domyślać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.