Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mihhau

Użytkownik
 • Content Count

  95
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

68 profile views
 1. Sytuacja zaczyna wyglądać zgoła odmiennie. Znajomki i handlarze dostaną jako pierwsi. "Zwykły" klient może się pocałować wiadomo gdzie. Miłośnik marki przecież nie pójdzie zapisać się pierwszego dnia, by mieć pewność, że zdąży się wpisać na listę. Miłośnik przyjdzie w późniejszym terminie, bo mu zależy na kupnie z salonu albo kupi od handlarzy. Oni naprawdę myślą, że my w ten tok myślenia uwierzymy ?
 2. Właśnie to mi zaczęło się nie podobać. Co prawda, jestem w kolejce na jeden model, ale ta niejasność jest niesmaczna. Jak lody są kręcone można wiedzieć. Gorzej z wiedzą jak kiełbasa jest robiona. Obecnie mamy taką kiełbasę 😕 Na rolki na razie się nie obrażam, ale powoli AD zaczyna mnie zmuszać do skierowania uwagi w stronę vintage.
 3. Ja tt nie lubię, to obecny rootbeer jest piękny. W samym złocie zresztą też.
 4. Złoto wystrzeliło przez koronawirusa. Tak więc rok temu nie można było spodziewać się takiego bumu. Poza tym, większość z nas nie traktuje rolexów inwestycyjnie, zostawienie w formie zaliczki 4 k plnow tez nie jest uciazliwościa. Zazwyczaj też mamy co nosić i możemy poczekać na kolejny zegar. Mnie tylko zniesmacza nieprzejrzysta forma doboru "szczesliwcow"
 5. Chyba kruk, ja dzisiaj byłem w salonie i jak już wcześniej napisałem, obecnie jest już tylko kolejka. Nie ma kolejki do kolejki. Ale na jakiej podstawie dobieraja ludzi, nie wiem. Można się tylko domyślać.
 6. Ja akurat do poprzednich rozwiązań - czyli możliwość lub nie wpisania w kolejkę, nie miałem dużych zastrzeżeń. Ale obecna sytuacja już jest nienormalna. Bo w żaden sposób nie ukróci grey marketu, a z racji niejasności w weryfikacji, to zdaje się ją jeszcze bardziej pogłębiać. Taka rzeczywistość może odebrać miłość do tych zegarków, chyba że jest silna, to po prostu bardzo zrazi część osób do naszego AD.
 7. Centrala już zrobiła weryfikacje osób, które zapisały się w kolejkę kolejki i juz jest nowa kolejka. Także można dowiadywać się w salonie czy ktoś jest godzien ich ran całować.
 8. Według mnie to mogą znać jedynie klientów, którzy dużo kupili, czasami pare sztuk tego samego modelu - tacy są handlarzami. Ale uniemożliwić kupno nowym klientom byłoby strzałem w kolano. Tylko starzy będą kupować ? Trudno jest to dobrze rozwiązać.
 9. Już 6 lat bez nowego FC i w końcu doczekałem się czegoś naprawdę fajnego. Gdzie można obejrzeć na żywo ?
 10. https://allegro.pl/rolex-submariner-oystersteel-i7564014379.html
 11. Według testu mechanizmu to wychodzi na 3186 Kod na bransolecie wskazuje rok 2010 i zgadzałoby się to z mechanizmem (nowszym w starszych dwojkach). Wygląd też ok. Istnieją jakieś przesłanki wskazujące,że mógłby być podróbką ? mutex/ocfipreoqyfb/mutex
 12. 1. A.Lange & Sohne 2. Rolex 3. Vacheron Constantin 4. Glashutte Original 5. JLC 6. Frederique Constant 7. Patek Philippe 8. IWC 9. Audemars Piguet 10. Ulysse Nardin
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.