Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

radekvintage

Benelux (Belgia, Holandia i Luxemburg)

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero teraz przeczytałem Wasze posty.

 

Życzę Wam Panowie wszystkiego dobrego w Święta Bożego Narodzenia, oraz udanego roku 2017 (owocnych zegarkowych zakupów)

 

Pozdrówcie Polskę ode mnie, ja Święta spędzam tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem i ja, Belgia a dokładniej Bruksela, od 5 lat na wygnaniu.Macie koledzy piękne te zegareczki, szczerze zazdroszczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No muszę się z Wami Panowie ta wiadomością podzielić. Nabyłem 1-szego PAM'a 00537. Dawno nie byłem tak podjarany nowym zegarkiem:) spójrzcie sami. Wszystkie folijki do odlepienia. Czyli coś jak Patryk lubi:)

02b480614827da0be1c32469a5120658.jpgacc45c97eca0126604075c50a2682f33.jpgd1ae228d023b2845ca8225db30f786fa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz chwalilem w innym miejscu (plany zegarkowe) ale i tutaj pogratuluje bo naprawde super zegar. Pokaz jeszcze nadgarstkowe bo to pewnie spore bydle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Odbieram dopiero na początku kwietnia jak przylece do Warszawy... ale z drugiej strony to warto poczekać. Mam akurat wtedy urodziny:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz chwalilem w innym miejscu (plany zegarkowe) ale i tutaj pogratuluje bo naprawde super zegar. Pokaz jeszcze nadgarstkowe bo to pewnie spore bydle :)

Wlasnie dlatego tak mi sie spodobał bo ma "tylko" 42mm. A nie jakies abstrakcyjne 48 .... Przy takiej średnicy to juz jak dla mnie do chyba tylko do postawienia nad kominkiem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radek

 

Pozamiatałes , rozbiłeś bank , pojechałeś po bandzie itp, itd

Cóż jeszcze dodać ....GRATULACJE !:)


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radku, co Ci mogę powiedzieć... GRATULUJE. To był bardzo dobry ruch z twojej strony. Bacznie czytałem twoje posty w temacie o Panerai, ale nie chciałem gratulować póki nie pokażesz zdjęcia nadgarstkowego, ale nie wytrzymałem! Zegarek piekny jak się kiedyś umówimy na spotkanie tutaj na obczyźnie i go nie zabierzesz to będzie FOCH!!

 

P.s No i ten dziewiczy stan... coś pięknego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze ja wrzuce dzisiejsza fotke. Moj everyday watch po raz pierwszy na pasku. Do tej pory tylko jubilee. 

post-28650-0-33194300-1490638072_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie wyglada ten Rolex na pasku. Jak dla mnie to taka "zabawa" z paskami to niezla frajda i mozna za nieduże pieniadze miec znów ulubiony zegarek ale w "nowym" wydaniu.

Jako przyklad powyższego załączam zdjecie moich dwóch Longinesow Heritage 1942 i 1951. Oryginalne paski producenta do nich sa jak dla mnie "nudne jak flaki z olejem" wiec leżą sobie od nowości w pudełku.

a8259b2ae743d589b76c9edac97f587f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze ja wrzuce dzisiejsza fotke. Moj everyday watch po raz pierwszy na pasku. Do tej pory tylko jubilee.

Zadziwiająco dobrze mu na pasku. Nie spodziewałbym się takiego efektu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez sie zdziwilem. Generalnie w zegarkach do codziennego uzytku wole bransolety i wiadomo, ze jubilee szczegolnie dobrze pasuje do DJ. Dlatego jest to pierwszy raz gdy sprobowalem opcji z paskiem. I musze przyznac, ze zegarek fajnie zminil charakter i prezentuje sie naprawde dobrze. Do tego pasek jest zaskakujacy wygodny. 

 

Tak przy okazji Panowie, zeby rozruszac troche watek moze w ramach naszego malego podstolika pokazalibysmy jakie sa nasze marzenia zegarkowe.

 

Proponuje wybrac i pokazac po jednym zegarku wspolczesnym i jednym vintage.

 

Jezeli chodzi o mnie to nie bede jakos wielce oryginalny:

 

a) zegarek wspolczesny - Rolex DayDate 36mm w zoltym (lub rozowym) zlocie, szampanska (lub srebna) tarcza, karbowany bezel, prostokatne (lub rzymskie) indeksy. Ze wzgledu na astronomiczne ceny moge zrezygnowac z bransolety na rzecz paska ;)

 

b ) vintage - Omega Constellation w zlocie, tarcza Pie Pan i najchetniej indeksy w ksztalcie diamentow.

post-28650-0-67110600-1490733273_thumb.jpg

post-28650-0-50175300-1490733891_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, można powiedzieć, że masz swój typ zegarków

 

Jutro napisze coś więcej o swoich marzeniach. Muszę się dobrze zastanowić nad wyborem "starocia"

 

Póki co dobrej nocy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje typy:

 

1. Wspolczesny: IWC Big Pilot's 7 Days Power Reserve

2. Vintage - Omega Moonwatch Pre Moon Speedmaster cal. 321

 

Mmmmmmmmmm:) Pomazyc fajna rzecz....

 
4daa462ca0637d65e709e581777b6733.jpgc567a4eade00597a205765be25303d0b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne typy. A Omege pewnie najlepiej tak jak na zdjeciu z papierami :)

A propos, dotychczas tylko raz udal mi sie dostac Omege z lat 60-tych z kompletem dokumentow i pudelkiem. Musze powiedziec, ze jest to niemsamowity smaczek. Niestety nieroztropnie sprzedalem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega Cal. 321 z lat 60-tych to z jednej strony piekny zegar a jednoczesnie bardzo pewna lokata kapitalu. Swoja droga - Twoje marzenie czyli zlota Constellation PiePan - dokladnie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w końcu znalazłem chwilę, więc się naprodukuje :) 

 

Od dawna jestem zdeklarowanym miłośnikiem PANERAI, więc to byłby mój zegarek marzeń. Nie mam wymarzonej/ulubionej referencji, ale na pewno byłby to Panerai Luminor (zwykły, 1950 bądź Submersible). Rozmiar do 44mm, koronka po prawej stronie, tarcza kanapkowa, indeksy cyfrowe tylko na godzinie 12, 3, 6, 9 (ewentualnie typu "california"), bez daty raczej, z małą sekundą :) Ostatnio otarłem się o Panerai Logo Base (tak, wiem, że nie mieści się w moich wytycznych, ale nie kupuję używanych zegarków a tylko na 000 mogłem sobie pozwolić finansowo), ale zachowałem sobie tą wisienkę na torcie na później :)

 

Panerai_Luminor_Marina_1950_Acciaio_flat

 

Jeśli chodzi o zegarki typu vintage, to od zawsze podobały mi się JLC Memovox i Deep Sea, piękne zegarki

 

27b028f4e1a69a73cc3630e08c5607b5.jpg

 

602x442_original42498.jpg

 

Alarm-watch-Jaeger-LeCoultre-Memovox_4.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zamieściłem to zdjęcie już w innej części forum ale przy naszym stoliku tez można się przecież pochwalić. Poniżej moje Omegi.

53f71f49991ab5352a84c95eb059ee1a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff, piekna kolekcja. Gratulacje! Do mnie szczegolnie przemawiaja te Seamasterki na bumperkach w stali. Swietny ksztalt kopert. Takze jakbys chcial sie kiedys pozbyc ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje i podpisuje się pod życzenia! Dużo zdrowia a zegarki same przyjdą.

 

Radku, nie mogę się napatrzeć na twojego PAMa! Piękna sztuka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.