Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

AndrzejP13

Atlantic Worldmaster

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

mam parę pytań drodzy koledzy i koleżanki
 

Czy ów atlantic jest autentyczny?  Czy wart jest tej ceny? Z tego co pooglądałem zdjęcia to faktycznie werk wygląda na ETA 2804, wydaję mi się tylko, że nie jest to model z lat 70 a 90, bo chyba takiego logo wtedy nie było i ten mechanizm nie był w tamtych latach przez atlantica wykorzystywany. Mi to wygląda na art deco 1 gen, ale nie wiem czy wtedy były przeszklone dekielki. W nowej linii art deco to wiem że są przeszklone. No i ten pasek nie wygląda mi na oryginał. Koronka to też zagadka, bo nie widać czy jest logo na niej. 

z  góry dzięki za pomoc

https://www.olx.pl/oferta/atlantic-worldmaster-mecanical-5161-antichoc-17-j-b-ladny-stan-CID87-IDkLu32.html#244356a1bf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

mam parę pytań drodzy koledzy i koleżanki

 

Czy ów atlantic jest autentyczny? Czy wart jest tej ceny? Z tego co pooglądałem zdjęcia to faktycznie werk wygląda na ETA 2804, wydaję mi się tylko, że nie jest to model z lat 70 a 90, bo chyba takiego logo wtedy nie było i ten mechanizm nie był w tamtych latach przez atlantica wykorzystywany. Mi to wygląda na art deco 1 gen, ale nie wiem czy wtedy były przeszklone dekielki. W nowej linii art deco to wiem że są przeszklone. No i ten pasek nie wygląda mi na oryginał. Koronka to też zagadka, bo nie widać czy jest logo na niej.

z góry dzięki za pomoc

 

https://www.olx.pl/oferta/atlantic-worldmaster-mecanical-5161-antichoc-17-j-b-ladny-stan-CID87-IDkLu32.html#244356a1bf

Koronka jest bez loga ale jest ok, co do lat masz rację. Mineralne szkło mi tu nie gra, nie widziałem takich bez szafiru.

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu. Za takie pieniądze albo trochę taniej kupisz na bazarku forumowym. Bez stresu i pewnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi że dzis pół dnia szukam tego bazarku na forum i nie mogę znaleźć. Dajcie link albo nakierujcie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już znalazłem wczoraj

Haha, głupio wyszło bo problem był taki, że forum przeglądałem niezalogowany i dlatego nie widziałem działu "sprzedam"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest na pewno jeden bardzo fajny mechanik atlantica w dziale sprzedam bardzo podobny do tego z olx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te atlanticki miały też mineralne szkła

dekle kryte i przeszklone


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.