Skocz do zawartości

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Lekarz potrzebny od zaraz...

Wybór zegarka i ból głowy doxa tag tagheuer carrera aquaracer rolex chrono certina

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 szpila9

szpila9
  • Użytkownik
  • 115 postów

Napisano 18 maj 2017 - 08:51

Cześć!

Ostatnio pisałem w temacie Aquaracer czy Carrera. 

Chodzę i przyglądam się tym zegarkom i coraz bardziej widzę, że nie różnią się one (wyglądem) aż tak bardzo o Doxy Shark, którą ostatnio miałem, a która kosztuje "tylko" 3750 w automacie.

Pytanie do Was. Czy jeżeli na samym prestiżu, aż tak bardzo mi nie zależy. Jeżeli nie chcę płacić 8 czy 10 tyś za Taga, to czy stracę równowartość kolejnych 5 czy 7 tyś jak kupię coś na miarę Doxy? Bierzcie też po uwagę moje braki estetyczne :)

Dzięki za każdą sugestię!

Pozdrawiam!

Załączone miniatury

• aqua.jpg
  • doxa.jpg

• 0

#2 qniczynka

qniczynka
  • Użytkownik
  • 2375 postów

Napisano 18 maj 2017 - 09:04

Prestiż prestiżem, ale Doxa ma lepiej wyprofilowaną kopertę i lepiej leży na nadgarstku. Poza tym Doxa jest realnie dobrze zrobiona. http://image.ceneo.p...oxa-d127sbu.jpg

• 0

#3 5kemot5

5kemot5
  • Użytkownik
  • 104 postów

Napisano 18 maj 2017 - 10:06

Heh, prestiż - temat rzeka, wiele można o tym pisać, ale ważny też jest rozsądek B)

Doxa to bardzo znamienita marka, renomowana z ponad stuletnią dobrą historią, według mnie bardzo prestiżowa B)

Jeśli jeszcze się zastanawiasz, weź pod uwagę Mido Ocean Star :D

• 0

#4 bercikk5

bercikk5
  • Użytkownik
  • 129 postów

Napisano 18 maj 2017 - 10:17

Analizując zegarki w przedziale 3-10 tyś. różnice w cenach nie są przeważnie spowodowane przeskokiem technologicznym, tylko nabijają sobie marże znaną marka. Wiadomo niektóre są lepiej wykonane od innych i jest parę rodzynków, gdzie faktycznie dostajesz kawał dobrego zegarka za 8 tysięcy, ale porównując DOXE z TAGIEM to nie ma dużej różnicy w wykonaniu (to jest moje zdanie, i jedno i drugie przymierzałem i oglądałem).

Tylko zwróć uwagę na serwis po sprzedażowy w razie w. W DOXIE leży i kwiczy.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: doxa, tag, tagheuer, carrera, aquaracer, rolex, chrono, certina

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych