Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

lisciu

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Panowie, do kogo można się zgłaszać po zegarki Oris u nas na forum ? Poszukiwany Oris Big Crown Pilot, czarna tarcza.
 2. Tak, ale nie za takie pieniądze. I mam komfort że leży i nie muszę nosić. Po prostu działa. Nie ma co o tym gadać. Kwarc i koniec kropka.
 3. Panowie ja uparcie Kwarc, koszty serwisu ostrożności itd. eliminują moją potrzebę jako mechaniczny zegarek. Zastanawiam się nad Diverem od Certiny, a Krzyśkiem GT. Patrzę jeszcze czy jest coś bardziej prestiżowego na kwarcu w tych kwotach.
 4. Podpowiem: https://www.christopherward.com/motorsport/c65-am-1-vev-special-edition/C65-41QCH2-S00K0-VC.html
 5. Fakt, może źle dobrałem słowa. Półka wyżej niż Casio czytać bliżej firmy jak Oris, Eterna, Ch.Ward, Certina itd. (nie chodzi o to czy są na tej samej półce, nie zamierzam też używać słowa prestiżu - chodzi o coś bardziej mniej japońskiego może w skrócie) Ładny - brak analogowego czasomierza i zabawkowego charakteru Sportowy - nie garniturowy, czyli nie taki, że do marynarki i koniec jego praktyczności @cordi7 nie użyłem nigdzie słowa elegancki. To ma być 1 zegarek i więcej nie będę posiadał. Pasek zamsz, canvas = skóra i bransoleta odpada (nie podawałem tego, ponieważ pasek można sobie zawsze zmienić) Wodoodporność minimum 100m (żagle)
 6. Może was nakieruje trochę To co moją uwagę zwróciło. No i Krzysiek....podobno mechanizm +/-10s rocznie. Co robi wrażenie.
 7. Przeglądam ich ofertę (Certina,Aerowatch). Dodam tylko, że szukam bardziej sportowego zegarka niż garniturowego.
 8. Hej Panowie, Wiem nie typowe, lub typowe. Zależy jak patrzeć. Poszukuje zegarka EDC do kwoty 4k, rezygnuje z automatów...sprzedałem, każdy swój posiadany. Dlaczego? Za delikatne i ciągłe gubienie czasu i ustawianie. Po prostu nie zawsze mam zegarek na ręku. Obecnie posiadam Casio Protrek, ale potrzebuje czegoś bardziej "ładnego", półkę wyżej. Moim typem początkowo był Oris Aquis, ale cóż nie ma na kwarcu. Jedyne co znalazłem to Longines Conquest no i Casio... ponownie Oceanus. Czy są inne zegarki, które są warte pieniędzy, za wykonanie?
 9. lisciu

  Casio Protrek

  Panowie, gdzie można nabyć tego prw60 czarnego? w dobrej cenie?
 10. Z drugiej ręki już nie koniecznie . Generalnie jak będzie więcej to też rozważę. Narazie nie wiem gdzie szukać takiego zegarka po za Jungiem.
 11. Panowie, Kojarzy ktoś zegarek który byłby podobny do tego zegarka, albo inspiracją TIMEX'a nawet? Chodzi mi automatyczny zegarek tak wyglądający. Odrazu mówię, że Max Bill odpada.
 12. Powtarzam pytanie, to jakaś tajemnica dowiedzieć się u kogo kupić Hamiltona? Czuje się lekko zlany.l
 13. No tak, tylko że ten zegarek jest na jedno kopyto. Prawie każdy wygląda niemalże identycznie w tym designie tylko logo inne.
 14. Tak tylko, bransoleta w tej cenie to tandeta wykonaniw, wiec lepiej sie skupic na pasku. Ponadto bransolete nie do wszystkiego zalozysz. Wiec stanowczo na nie taki pomysl.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.