Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

cybernetykpl

Zegarki Mini Focus

Rekomendowane odpowiedzi

Chińczyk. Ciekawe, czy rzeczywiście te małe wskazówki działają. Z wyglądu nawet fajne modele, tylko nie wiadomo, jak z jakością...


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walter_87 a możesz coś polecić sprawdzonego z ali za nie duże pieniądze w podobnym stylu?

Co do zegarka MF to Chińczyk odpisał: Hello, small dial is true.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że nie jestem w stanie Ci pomóc. Nigdy nie korzystałem a aliexpres a poza tym nie chcę Cię wepchnąć na minę, bo po prostu nie wierzę w tak tanie zegarki. Za kilkadziesiąt zł to można kupić używanego Japończyka (Seiko, Casio). Nie ryzykowałbym. 


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak lekko inspirowany

PT6008-SS002-431.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A używany zegarek warto kupić np. diesel, swiss?

Diesel to dziadostwo straszne. Swiss? Tak jest napisane na tarczach szwajcarskich zegarków. To nie nazwa marki.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Ja bym Ci proponował dołożyć jeszcze parę groszy i kupić nówkę sztukę Seiko 5. Będziesz pewien zakupu i zadowolony. Nie pchaj się w takie dziwne marki i transakcje bo można tylko stracić albo bujać się potem z padaką. :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto nie ryzykuje, ten się nie bawi ;). Wiadomo, że za ten szmal produkt nie będzie trwały. Jak potrzeba zegarka do polatania przez jeden sezon, to takie opcje są dobre. Ja sam kupiłem trochę na ali i naciąłem się w sumie raz. Na zegarku za 10 zeta z przesyłką, który wziąłem sobie do podłubania. Przyszedł padnięty, a ze sprzedawcą nie dało się dogadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.