Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

biecki86

Czy to oryginał Omega

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Klubowiczów.

 

Zadałem pytanie sprzedającemu odnośnie zegarka.

 

Odpowiedź sprzedającego:

 

Szanowny Panie, do zegarka wystawiam tylko takie dokumenty jakie moge wystawić ( moja firmowa karta z numerami zegarka, gwarancja oraz rachunek lub faktura marża), innych dokumentów i kart nie posiadam, zegarek jest z rynku wtórnego i pochodzi z roku 2009, chodzi doskonale i nie wymaga konserwacji, natomiast nie wiem kiedy był ostatni przegląd.
Zegarek można także nabyć osobiście lub wysyłkowo w cenie 9500zł na stronie mojego sklepu internetowego xxxxxxxx

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak sprzeda na kup teraz to zapłaci ok 900 zł prowizji, tak wiec oferta za 9,5 k jest naciągana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno nowa

 

Prawie:

"clock is like new, very little used."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sprzeda na kup teraz to zapłaci ok 900 zł prowizji, tak wiec oferta za 9,5 k jest naciągana :)

 

Ostatnio podobno nie ma prowizji lub nie wszyscy je mają. Polacy "poradzili sobie" z prowizjami, więc nowy właściciel próbuje jakoś zachęcić do sprzedaży poprzez allegro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas obserwuje tą aukcję.

 

Zastanawia mnie podany numer :

Refnr 23.110.422.101.002 

Jak próbuje znaleźć zegarek w wyszukiwarce o tym numerze to znajduję mi kompletnie coś innego. 

Czy ten model w tej konfiguracji kolorystycznej oraz zgodnie z danymi podanymi przez sprzedawcę zgadza się z tym numerem ?

 

I czy zakupy przez platformę Ebay są bezpieczne ? 

Niby Użytkownik od: 10 cze, 2014 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zonk, masz rację, coś tu nie gra.

Wysłałem pytanie do sprzedającego

i prośbę o zdjęcia z numerami seryjnymi zegarka i kart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca coś kręci, twierdzi że nie może zmienić w opisie błędnego numeru referencyjnego . Mimo mojego dopytywania nie odpowiedział czy numery na kartach zgadzają się z zegarkiem. Nie pokazał żadnych dodatkowych zdjęć. Nie można płacić Paypalem , który daje kupującemu pewne zabezpieczenie.

Podsumowujac ja bym odpuścił.

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio podobno nie ma prowizji lub nie wszyscy je mają. Polacy "poradzili sobie" z prowizjami, więc nowy właściciel próbuje jakoś zachęcić do sprzedaży poprzez allegro ;)

Niedawno sprzedałem zegarek i zapłaciłem 10% prowizji a o tym że ktoś jest zwolniony z prowizji nie słyszałem,wystawianie jest za darmo od niedawna ale za wystawienie płaciło się grosze.

No i zonk, masz rację, coś tu nie gra.

Wysłałem pytanie do sprzedającego

i prośbę o zdjęcia z numerami seryjnymi zegarka i kart.

Na Włochów trzeba uważać gdzieś tu na forum o tym było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję  "emzet" , "etin" za pomoc.

 

Równolegle obserwowałem ogłoszenie. W prawdzie aukcja się już zakończyła , to nie była oferty kupna.

 

http://allegro.pl/zegarek-omega-seamaster-aqua-terra-co-axial-i7165422256.html

 

Widzę że omegę w sensownym stanie z mechanizmem 8500 z kompletem kart, pudełek instrukcji ciężko znaleźć poniżej 10-11 tyś. I taka kwotę trzeba na to przeznaczyć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś obserwowałem zakup omegi przez jednego z klubowiczów. Inny który pomagał mu w weryfikacji zegarków stwierdził : 

 

"Kupno używanej Omegi to jazda bez trzymanki " 

 

już wiem co to znaczy :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś obserwowałem zakup omegi przez jednego z klubowiczów. Inny który pomagał mu w weryfikacji zegarków stwierdził : 

 

"Kupno używanej Omegi to jazda bez trzymanki " 

 

już wiem co to znaczy :)

Bez przesady, to trochę jak z używanymi samochodami - jak ktoś koniecznie chce zrobić interes życia to musi się liczyć z tym że trafi na większego cwaniaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Bez przesady, to trochę jak z używanymi samochodami - jak ktoś koniecznie chce zrobić interes życia to musi się liczyć z tym że trafi na większego cwaniaka."

 

Potwierdzam.

To kwestia zachowania zdrowego rozsądku.

Mam na ebay kilkadziesiąt zakupów (nie tylko zegarkowych) w wielu krajach i ani jednego rozczarowania czy próby oszustwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.