Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

emzet

Użytkownik
 • Content Count

  380
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

57 Bywa pomocny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Ściana Wschodnia

Recent Profile Visitors

108 profile views
 1. Ok, mechanizm jest szwajcarski, zegarek jest składany i testowany w Szwajcarii. Na pewno spełnia wszystkie wymagania " swiss made", ale nie wierzę że koperty, wskazówki, koronki itp nie są z Azji. Wysłane z mojego H8324 przy użyciu Tapatalka
 2. Jak masz wolne trzydzieści parę k zł i się podoba, to brać.
 3. Prawdę mówiąc Steinhart też klepie swoje zegarki, jak większość, w Chinach, więc jak się trafił jakiś sprytny chińczyk to mógł coś tam na lewo złożyć. Pytanie jaki mechanizm jest w tym olx-owym egzemplarzu.
 4. Wg Ciebie oszustwo na 500 (nomen omen) zł to już nie bezczelność?
 5. I wszystko jasne 😵: "Informacje o sprzedającym Firma WatchSpot specjalizuje się w dostarczaniu eleganckich, rzadkich kolekcjonerskich zegarków."
 6. Podejrzewam, że nie ma opcji zróżnicowanych kosztów wysyłki do różnych krajów i wrzucił dla pewności maksa. Wystarczy pogadać ze sprzedającym i wyjaśnić sprawę.
 7. Zegarek z bazarku ma komplet oryginalnych dokumentów, wiec nabywca nie będzie, chyba, przeżywał takich rozterek jak Ty. A to kosztuje.
 8. Sprzedający to Petr Janosik z Czech.....
 9. Takie czasy, że w miarę zdolny haker może przeprowadzić taki wałek. Włamują się na autentyczne, uczciwe konta, szybko załatwiają transakcję, a biedny właściciel konta musi później udowadniać, że nie jest wielbłądem. Sam kiedyś tak kupiłem, na szczęście policja zdążyła przejąć kasę przed złodziejem i skończyło się na nerwach. Winnego oczywiście nie znaleźli, ale w moim przypadku dołożył do "interesu".
 10. Wysłane z mojego H8324 przy użyciu Tapatalka
 11. Oryginał, ale on ma tylko 35 mm średnicy.
 12. Wygląda ok. Tu masz wersję w cyrylicy: https://www.etsy.com/dk-en/listing/657749328/collectible-watch-poljot-23-jewels-made
 13. Wysłane z mojego AGS2-L09 przy użyciu Tapatalka
 14. Omega jest oryginalna. Dla pewności czy to nie składak, porównaj nr seryjny mechanizmu z tym na zewnętrznej stronie dekielka. Do pełni szczęścia brakuje papierów, a właściwie kart.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.