Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Master Yoda

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Radek (burmistrz) nawet "załatwił" zimowe miasteczko i strefę kibica by pooglądać i wspierać olimpijczyków z Karpacza.  

Brawo oni. 

 

Z Eurosportem nawet jako patronem. Miałam jechać, ale jak jeszcze raz trafię na turystę na drodze to mnie trafi. To co ludzie jadąc do Karpacza wyprawiają przyprawia mnie o strach o własne życie.

 

O 13:30 nasza sztafeta w sankach jedzie. A ogólnie do 13:25 jest trening skoczków.

 

@Fidelio to było wiadome, że dla nich Puchar Stanleya ważniejszy niż IO. Aczkolwiek poziom IO na pewno na tym ucierpi i osobiście liczę na jakieś niespodzianki.

 

Póki co w kobiecym Biathlonie dzisiaj mało znana Szwedka wygrała :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

 

 

@Fidelio to było wiadome, że dla nich Puchar Stanleya ważniejszy niż IO. Aczkolwiek poziom IO na pewno na tym ucierpi i osobiście liczę na jakieś niespodzianki.

 

 

Ale do tej pory, od wielu lat, jakoś można było przerwać rozgrywki w NHL, żeby najlepsi gracze mieli możliwość zagrania w swoich drużynach narodowych. Z tego co mi wiadomo, to tym razem o kasę poszło. Podobno światowa federacja oraz MKOL zgodzili się na pokrycie kosztów związanych z pobytem zawodników z NHL na IO, ale nie chcieli się już zgodzić /moim zdaniem słusznie/ na to, żeby NHL otrzymała część zysków z transmisji. Pazerny komisarz NHL się postawił i jest, jak jest. A niespodzianki? Już są, na co wskauzją choćby wczorajsze wyniki olimpijczyków narodowości rosyjskiej  ;)  oraz drużyny USA... Szkoda jednak, że najlepsi zawodnicy musieli zostać w NHL  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to bez Artemiego :) Powiem Ci, że o kasie za transmisje dla NHL to nie słyszałam wcześniej, ale zgadzam się niby za co mieli by ją dostać? Na IO gracze grają pod flagą narodową lub IO, a nie pod oznaczeniami ligi czy klubów sportowych bez przesady.

 

 

Nasza sztafeta w sankach na 8.

 

A jeśli chodzi o skoki to Piotrek Żyła nie będzie brał udziału w kwalifikacjach i tym samym chyba też w drużynówce nie będzie skakał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....

 

A jeśli chodzi o skoki to Piotrek Żyła nie będzie brał udziału w kwalifikacjach i tym samym chyba też w drużynówce nie będzie skakał.

 

???

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio
I to bez Artemiego :) Powiem Ci, że o kasie za transmisje dla NHL to nie słyszałam wcześniej, ale zgadzam się niby za co mieli by ją dostać? Na IO gracze grają pod flagą narodową lub IO, a nie pod oznaczeniami ligi czy klubów sportowych bez przesady.

 

 

Cóż, brak gwiazd z NHL ma taki skutek, że do drużyny narodowej Kanady został powołany Wojtek Wolski, który normalnie nie miałby na to szans :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B

 

???

Bo jest limit 4 zawodników, a Polska wzięła 5 i akurat Żyła nie dostał od trenera powołania na kwalifikacje. Z resztą Gregor Schlierenzauer też czy choćby Leyhe, który też dobrze ostatnio skacze, a  Norwegia nie wybrała Fannemela. To tylko kilka przykładów.

 

Jeśli chodzi o NHL to ogarniam tylko Pingwiny i Indian ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Pongwiny to moja ulubiona drużyna! Jeszcze z czasów, gdy grał tam Super Mario :-) Teraz za to mają "The Next One" :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Pongwiny to moja ulubiona drużyna! Jeszcze z czasów, gdy grał tam Super Mario :-) Teraz za to mają "The Next One" :-)

 

Ja też kibicuję drużynie z Pittsburgha (Steelers) tylko w lidze NFL.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Kilka razy próbowałem skumać, o co chodzi w footballu amerykańskim... No i nie jestem w stanie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy próbowałem skumać, o co chodzi w footballu amerykańskim... No i nie jestem w stanie :-)

Ja też, obejrzałem nawet kawałek ostaniego Super Bowl, ale ten sport nadal wydaje mi się idiotyczny :D Pełny przemocy

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Przemoc mój drogi, to jest ...w piłce ręcznej ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Kilka razy próbowałem skumać, o co chodzi w footballu amerykańskim... No i nie jestem w stanie :-)

Więcej wiary...  :) 

 

https://nflpopolsku.wordpress.com/zasady-futbolu-amerykanskiego-mocno-uproszczone/

 

 

 

Ja też, obejrzałem nawet kawałek ostaniego Super Bowl, ale ten sport nadal wydaje mi się idiotyczny :D Pełny przemocy

Dla mnie ten sport jest pasjonujący tylko trzeba poświęcić chwilę czasu na zrozumienie zasad, a następnie nauczyć się "czytać" grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Brawo Kamil! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Yes, Yes, Yes! Brawo Kamil!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil the Best !!!  :D

Aż mnie ręce bolą, tak trzymałem za chłopaków kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Kamil the Best !!!  :D

Aż mnie ręce bolą, tak trzymałem za chłopaków kciuki.

And The Beast! ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak @fidelio Bestia z Niego. 

Poprawił Nam wszystkim humory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Brawo Kamil! Mamy jeszcze szansę na medal w konkursie drużynowym choć myślę, że będziemy walczyć o brąz. Niemcy i Norwegowie są poza zasięgiem.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Brawo Kamil! Mamy jeszcze szansę na medal w konkursie drużynowym choć myślę, że będziemy walczyć o brąz. Niemcy i Norwegowie są poza zasięgiem.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Z podliczeń Wyborczej wynika, że dziś w drużynie byłoby 3 miejsce... Też uważam, że Niemcom i Norwegom raczej nie damy rady w drużynówce. Jednak każde miejsce na podium w konkursie drużynowym będzie ogromnym sukcesem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla Kamila  :D

 

Dziwny to sport, wygrywa ten co skoczył 8m krócej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Brawa dla Kamila  :D

 

Dziwny to sport, wygrywa ten co skoczył 8m krócej.

 

Bo w końcu o wszystkim ...wiatry decydują :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, nie wiatry - tylko uśrednione pomiary wiatrów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.