Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pkc

Użytkownik
 • Content Count

  260
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

32 Początkujący

About pkc

 • Birthday August 11

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Beuaty Bałuty

Recent Profile Visitors

832 profile views
 1. pkc

  żarty żartami...

  Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 2. Sprawdź rezerwę, to jest dla mnie istotny czynnik do myślenia o serwisie, odchyłki możesz wyregulować, jak nie trzyma rezerwy, to już czas na serwis kompleksowy.
 3. Ale zdjęcia musiały być genialne, chyba że ręce mu się trzęsły przez cały czas
 4. Możesz też zapytać u Arka z Tempusa w Łodzi. Widziałem u niego w sprzedaży Junghansy, także serwis i części też na pewno ogarnie.
 5. W przypadku UK nie będzie cła/vatu. Omega to będzie najlepszy wybór w tym budżecie przy założeniu rozpoznawalności marki. Dla zamieszania w głowie jeszcze jedna propozycja Omega Speedmaster. Budżetu nie naciągniesz jak gumę od majtek a dodatkowo sprzedaż bajkę o księżycu.
 6. pkc

  żarty żartami...

  Teść wchodzi przez bramkę do ogródka i widzi w oknie domu smutnego zięcia. Teść pokazuje jeden kciuk "up", na co zięć z okna obydwa. Wtedy teść z pytającą miną robi "węża" ręką, a zięć odpowiada tak samo, ale dwuręcznie. Na co teść wali się w klatkę pięścią, a zięć masuje dłonią po brzuchu i obydwaj znikają. Tłumaczenie poniżej: T: Mam flaszkę! Ź: To mamy dwie! T: Żmija w domu? Ź: Są obie T: To co, pijemy na klatce? Ź: Nie, na śmietniku!
 7. 3500 km w pół roku - nie taniej byłoby taksówką?
 8. kejol gratuluje Omegi pokaż zdjęcie zapięcia boczków i uszu
 9. Moim zdaniem podróba: Inna 6 Inna wskazówka sekundowa Inaczej wykończone osadzenie wskazówki sekundowej
 10. pkc

  żarty żartami...

  Starsze wojsko na tym forum wyjaśni Ci nie tylko, że jak będziesz w ich wieku to będziesz wkładać takiego jak teraz wyjmujesz ale że zegarek oprócz tego czy jest ładny i wygodny, to czy jest dobry i co ma w środku i jak to naprawić. Niech będą tu jak najdłużej A jak pójdą na emeryturę to niech więcej czasu tu spędzają.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.