Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

apgrod

Użytkownik
 • Content Count

  257
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Dzięki za pomoc i poradę. Super paski, teraz mam zagwozdkę khaki czy brązowy?
 2. Proszę o pomoc i poradę. Muszę kupić gumę do czarnego C 65. Znalazłem taki pasek silikonowy HORIDO z żółtą (lub białą) nicią. Możecie mi doradzić czy będzie pasował. Może ktoś ma takowy i napisze coś o jakości w/w paska.
 3. Dzięki za dogłębną i rzetelną recenzję. Zgadzam się, że w cenie z wyprzedaży ten zegarek nie ma konkurencji . Kupiłem ten zegarek w wyprzedaży, jestem bardzo zadowolony i w pełni zgadzam się z popełnioną przez kolegę @ fidelio recenzją. Milo się czytało. Dziękuję.
 4. W wyprzedaży 50 % były tylko niebieskie w brązie 38 mm. Innych w stali nie było. Wydaje mi się że był jeden NEARLY NEW na 30%.Zresztą wiszą teraz w wyprzedaży 30% C 60 i C60 GMT.
 5. Dzięki bardzo. Właśnie zgłębiam wiedzę o paskach z Twojego linku.
 6. Poszukuję czarnej gumy do nowego czarnego C 65, może koledzy coś pomogą i podpowiedzą?
 7. Dzisiaj robiłem swojemu zdjęcia do recenzji tego zegarka, która za nie długo się pojawi. I tak, jak pisał Kolega @Krygo, koperta jest wykonana po prostu świetnie i robie ogromne wrażenie. So, stay tuned ;-) Zgadzam się i w pełni popieram. Sam jestem szczęśliwą "ofiarą" wyprzedaży. Przepraszam, zamiast zacytować kolegę @ fidelio wkleiłem jego tekst. Przepraszam.
 8. Mam Laco Augsburg 42. Z tego co się orientuję nie ma wersji damskiej czy męskiej, tylko zegarek występuje w dwóch wielkościach 42 lub 39 mm. To nie jest zegarek do garnituru, nie ten styl zegarka i koperta jest dość wysoka 11.75 mm. Luma jest naprawdę bardzo dobra, świeci całą noc. W moim zegarku Miyota 821A jest dokładna ok. 3 s/d. Mechanizm ma tendencję przy większym wstrząsie do przeskakiwania sekundy (bardzo rzadko). Mi to nie przeszkadza. Myślę że w tej cenie to bardzo dobry zakup, chociaż jak dla mnie szara wersja "Taupe" nijak ma się do prawdziwego "pilota" Tylko wersja z czarną tarczą.
 9. Bardzo przykra wiadomość. Niech spoczywa w pokoju.
 10. No to pozamiatałeś temat kostek swoim Reverso.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.