Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mariusz888

Ball Engineer Hydrocarbon NEDU

Rekomendowane odpowiedzi

"Zegarków firmy Ball byłem więcej niż ciekaw już od dłuższego czasu. Czasomierze tego producenta nie są specjalnie popularne w naszym kraju, co jednak pewnie się zmieni, gdyż od niedawna także w Polsce działa dystrybutor tej firmy. Obserwując fora branżowe, zauważyłem jednak, że jeżeli pojawia się jakikolwiek zegarek Ball na sprzedaż, to nie trzeba długo czekać ze znalezieniem nabywcy. Czasomierze tej firmy są kojarzone przede wszystkim z zastosowaniem trytowego podświetlenia elementów cyferblatu, dzięki czemu nawet w najtrudniejszych warunkach oświetleniowych mamy zapewnioną czytelność wskazań.

 

Mój pierwszy wybór padł na NEDU – to tzw. diver, który połączono z funkcją chronografu. Rozsądne 42mm średnicy sprawiają, że zegarek nie jest przesadnie wielki, aczkolwiek zdecydowanie trudno nazwać go małym. Do tego pokaźna wysokość 17,3mm sprawia, że „jest co założyć na nadgarstek”. Jeżeli preferujemy zegarki, które sprawnie będą się wsuwały pod wąskie mankiety, to sugeruję rozejrzenie się za innym modelem. Nie oznacza to jednak, że całość jest przesadnie ciężka. Koperta została wykonana z tytanu. Jej powierzchnia jest szczotkowana, jednak wybrane wąskie płaszczyzny będące w pewnym sensie krawędziami koperty, zostały wypolerowane na wysoki połysk. Koperta została wyposażona w opatentowane rozwiązanie zaworu helowego oraz osłonę zakręcanej koronki."

 

Czytaj całość

 

 

ball_engineer_hydro_nedu_sm-4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać że zegarek dobrze wykonany . Świeci mega , tryt daje efekt.

Na zdjeciach wyglada na większy niż wynikało by to z wymiarów.

Dobra recenzja.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowy zegarek do przestawiania futryn - 17,3mm wysokości :o


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super zegar! Cos pieknego, bezkompromisowy. Kozak!

 

Nie widzialem na zywo, ale czarny bardziej do mnie gada. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mega


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz fajna recka - genialne fotki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :) Ja szczerze zaskoczony jestem jakością wykonania zegarków tej firmy. Już jak rozmawiałem z Piotrem gdy oddawałem mu pierwszą część zegarków po sesji to powiedziałem, że to moim zdaniem jedne z najczystszych tarcz jakie w życiu widziałem. Właściwie zero pyłków, zero niedoróbek i do tego jeszcze w sumie jak na całość naprawdę dobra cena. Tym bardziej, że zawsze wykonując zdjęcia oglądam to pod naprawdę sporym powiększeniem. Bardzo kibicuję tym zegarkom :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.