Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

polkrzys

GA-110GB-1AER

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zakupiłem dziś G shock casio GA - 110GB- 1AER. Niestety cyfry i znaki wyświetlane na zegarku są dość słabo widoczne. Czy to wina baterii czy urok tego modelu? I czy ten model posiada funkcję tough solar?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zakupiłem dziś G shock casio GA - 110GB- 1AER. Niestety cyfry i znaki wyświetlane na zegarku są dość słabo widoczne. Czy to wina baterii czy urok tego modelu? I czy ten model posiada funkcję tough solar?

Kupujesz zegarek i teraz pytasz czy ma solar? Używanie Google chyba aż tak nie jest trudne. Czy ten zegarek to negatyw czy pozytyw?

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Negatyw. Ale na wszelkich innych modelach tego typu jakie znalazłem w google widać dużo wyraźniej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten model nie ma TS. Za to jest jednym z częściej podrabianych modeli. Jeśli możesz, to wrzuć zdjęcie swojego zegarka.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten model nie ma TS. Za to jest jednym z częściej podrabianych modeli. Jeśli możesz, to wrzuć zdjęcie swojego zegarka.

 

Wydaje mi się, że jest to oryginał, tryb serwisowy działa, a sam zegarek został kupiony w Time Trend. 207ed1d1f27cb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupiłeś w Time Trend, to oczywiście możesz spać spokojnie - to oryginał. Natomiast co do czytelności wyświetlacza to - tak, jak odpowiadałem na YouTube - niestety nie da się nic zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Negatyw to porażka w tych modelach a do tego jeszcze to lipne podświetlenie które wcale sytuacji nie poprawia.


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, nie myślałem, że negatyw potrafi tak źle wyglądać. Casio coś powinno z tym zrobić. Kiepsko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

negatyw negatywowi nierówny,ten rodzaj wyświetlacza wybiera się tylko w niektórych modelach, wiec kupując zegarek trzeba go widzieć na zywo, żadne zdjecia, czy yutuby nie pomoga w zorientowaniu się jak wygląda to w rzeczywistości, sa negatywy które prezentują się doskonale, a nawet lepiej niż  wersje w pozytywie, do nich zaliczam (bo mam) dw5600hr, gd350, gw7710 to negatywy, które nie rozczarowują, bo sa czytelne dokładnie tak samo jak  ich pozytywowe odpowiedniki w tych samych modelach.

a przy okazji zegarki ana-digit mnie tez rozczarowaly,co prawda miałem tylko jeden,ale pozbyłem się go po ledwie miesiącu, wniosek = kupujesz po wzięciu konkretnego zegarka do reki, a nie w ciemno.pozdr. S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Wyczytałem, że sklep oferuje możliwość wymiany na inny model. Czy możecie polecić jakiś zegarek w podobnym stylu? Fajnie by było gdyby posiadał tough solar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W podobnym budżecie i stylu to może GAW-100, jest kilka różnych wersji kolorystycznych i z wyświetlaczami zarówno w pozytywie jak i w negatywie.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegą @Jogi - GAW-100 to znacznie lepsza alternatywa dla GA-110. Ma Tough Solar i Wave Ceptor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jest całkiem porządnym zegarkiem. Tylko zdala od silnych magnesów, bo trzeba wskazówki kalibrować 4835ad932a9871bce4542ecdc212e8f9.jpg

 

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny model, a ewentualnie coś jeszcze godnego uwagi dla porównania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówimy cały czas o podobnym budżecie i TS to są jeszcze AWG-M100, GW-M5610 oraz GW-7900 (wszystkie w różnych wersjach). Tylko zazwyczaj średnio się je opłaca w TT kupować.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem nigdy tego modelu ale wygląda jak graficzne przedstawienie upływających sekund. Sporo modeli Casio ma to w takiej czy innej postaci.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.