Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Vonziej

Seiko Actus SS

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

 

Natrafiłem na portalu aukcyjnym na takie Seiko. Podoba mi się i w sumie szukam vintage jakiegoś z białą tarczą. Co o nim sądzić? Z jakiego może być roku?

 

Czy 170 zł to dużo - może powinienem patrzeć na zatoce? Jeżeli to pytanie podchodzi pod wycenę to przepraszam - nie taki jest zamysł tego pytania - chodzi o to czy to nie jest jakaś cena nieadekwatna.

 

594c5da5b0fcc9fc534dd4ad0430cfee.png

afc6a6b4fc9913c1a035a950ed6844d8.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobną "Piąteczkę" również kupiłem na znanym portalu od niejakiego Suplera. Sprzedawcy nie polecam. A do piąteczki po tygodniu musiałem dołożyć drugie tyle u zegarmistrza, żeby ją reanimować. Tak że taki zakup to rosyjska ruletka. Co kto lubi :huh:

Ps. twój ma fajny "chiński" kalendarz :)

Ps. 2 a cena sądzę że jest OK.

Ps. 3 miej na uwadze, że to niewielki zegarek jak na obecne standardy :)

post-103088-0-67162400-1529729197_thumb.jpg


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpuść. Brzydka zniszczona tarcza, mechanizm zapewne do serwisu. Nic specjalnego ani rzadkiego. Zegarek z lat 70.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpuść. Brzydka zniszczona tarcza, mechanizm zapewne do serwisu. Nic specjalnego ani rzadkiego. Zegarek z lat 70.

Dzięki wielkie za informację. Jak bym czegoś szukał na zatoce to na co patrzeć i gdzie jest granica dobrej ceny? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.