Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

balbin66

Breitling lata 40

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wiem że to trochę jak musztarda po obiedzie bo zegarek jest już kupiony ale ciekawi mnie Wasze zdanie.

c1287d612015dafcf154043b9d15670f.png

d306be2a24e209d75db8f1f52b74fa4a.png

 

I jeszcze jeden

7c570e1b1d644c55ded70034a8ebb8f9.png

c7fa0612537a0b1efd37ddb0bff57381.png

 

 

Skickat från min iPhone med Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje amatorskie oko nie jest to Breitling ale pewnie kolega @Wasyl czy @Staruszek mogą potwierdzić lub zaprzeczyć.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za opinie, jesli mozna zapytac, po czym to stwierdziles?

 

 

Skickat från min iPhone med Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np brak sygnatur na werku. Masz zdjęcie dekla?


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotoillustrerad deklaration

0383dc384943bcae7a6e0a9f74c24501.png

fd4e76257f3242a8c68c34227f065b09.png

 

Czy sygnowany werk to jakas regula? Przegladajac zdjecia zegarkow z tamtych lat nie wszystkie sa sygnowane.

 

 

Skickat från min iPhone med Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

650 ojro na cat?


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

650 ojro na cat?

Zgadza sie, mam zdaje sie 14 dni po otrzymaniu przesylki na zgloszenie ewentuelnych roszsczen co do niezgodnosci z opisem wedlug ktorego zegarek powinien byc oryginalny z 47.

Opis z catawiki:

7d4abc90a18fc1c62e4069028ed2ca68.png

 

 

Skickat från min iPhone med Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jeszcze jednego takiego, też bez numerowanego werku, ale wg. opisu z 1120.

 

https://www.scarabantiques.com/breitling-1947-stainless-steel-incabloc-triple-calendar-manual-wristwatch/431


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatem wygląda na to że się myliłem, całe szczęście:)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle że jak zegarki beda na miejscu to pójde do salonu i sprawdze autentycznosc, myślicie że zegarmistrz który ma certifikat breitling może stwierdzic autentycznosc? Czy może så specjalni fachowcy od tych spraw?

 

 

Skickat från min iPhone med Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież masz ocenę ekspertów na catawiki. Koperta jest od breitlinga, tu masz podobną historię i bliski numer seryjny

 

http://breitlingsource.com/phpBB2/viewtopic.php?f=31&t=55333

 

Werk to popularna w tamtych czasach eta, możliwe, że kiedyś służył innej marce ale cóż breitling w latach 40 to nie była omega longines czy iwc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież masz ocenę ekspertów na catawiki. Koperta jest od breitlinga, tu masz podobną historię i bliski numer seryjny

 

http://breitlingsource.com/phpBB2/viewtopic.php?f=31&t=55333

 

Werk to popularna w tamtych czasach eta, możliwe, że kiedyś służył innej marce ale cóż breitling w latach 40 to nie była omega longines czy iwc.

Wiem że catawiki to poważny servis ale nie zaszkodzi upewnic sie na wlasna reke, poszperam troche w historii(bo chyba od tego powinienem zacząć)

 

 

Skickat från min iPhone med Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Werk to popularna w tamtych czasach eta, możliwe, że kiedyś służył innej marce ale cóż breitling w latach 40 to nie była omega longines czy iwc.

 

Szukając informacji o tym zegarku natrafiłem na kilkanaście wyglądających bardzo podobnie, ale sygnowanych różnymi, czasem b. egzotycznymi nazwami zegarków VETUS, JURA WATCH, TITUS etc.   


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.