Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Sulej

Paski MORELLATO

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś doświadczenia z paskami tej firmy? Czaję się na model Bramante ale nie wiem czy 170 zł za ten pasek to adekwatna kwota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego modelu nie mialem, ale kilka paskow Morelato przerobilem i zawsze bylem bardzo zadowolony.


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jak kolega powyżej rozsądna alternatywa dla oryginalnych pasków. Mam pasek tej marki w frederique constant i spisuje się bardzo dobrze, oczywiście można też polecić paski robione ręcznie na zamówienie przez kolegów z forum ;) 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

170 pln (ogólnie rzecz biorąc bo różne być mogą) za gotowy pasek dla mnie osobiście jest nie do zaakceptowania. O wiele lepiej przeznaczyć te pieniądze na pasek jakiegoś forumowego kolegi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Morelatto taniej niż w internecie. Airman prezentuje się dobrze i jestem zadowolony e216ecb54f1173b9be2ce958469d744e.jpg

e6b162de2286c11b62fb7fb95e736612.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś doświadczenia z paskami tej firmy? Czaję się na model Bramante ale nie wiem czy 170 zł za ten pasek to adekwatna kwota.

Przyznam, że oglądałem te paski w sklepie oraz przymierzałem. Fajnie wyglądają i trudno im cokolwiek zarzucić - jednak zdecydowałem się zamówić pasek szyty na miarę (tutaj na forum).

Zapłacę więcej, ale chcę mieć coś indywidualnego lepszej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.