Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Krygo

Użytkownik
 • Content Count

  4,079
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Krygo last won the day on November 29 2019

Krygo had the most liked content!

Community Reputation

2,148 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Gdańsk

Recent Profile Visitors

5,129 profile views
 1. Ja wiem... Każdy ma inny gust i odczucia, ale kontestowania tego rozwiązania nie rozumiem kompletnie. Super smaczek, ta podziałka idealnie wpisuje się w zero.
 2. Krygo

  Makro

  Nie wiem czy można tak powiedzieć bo tarcza w Eternie to całkowicie coś innego, ale z obu jestem bardzo zadowolony. Biorąc pod uwagę skomplikowanie to masz rację. Pewien, nazwijmy go, zawód, jest z VC. Mógłbym strzelić gorsze ujęcie Wiadomo jednak, że nikt na co dzień nie ogląda zegarków na takim zbliżeniu.
 3. Krygo

  Casio do kwadratu

  Bieda Royal Oak pożegnany i w zamian taki robaczek wpadł: Fajny motyw z adapterami na pasek, choć tak z 17,5 cm w nadgarstku mile widziane Wygoda super.
 4. Przestań, pecha przynosisz Piękne "sędziowanie" dzisiaj było (pomijając już nędzę piłkarską United)...
 5. Po tych nadal jest słaby A bez żartów to ja, poza kolorkami, nie kupuję tego projektu. Ten bezel to jest ciężki bezsens. Trudno o bardziej nieczytelny. Indeksy też nie moja bajka.
 6. Powiem Ci, że wiele wskazuje na to, że się będę z nim żegnał choć się z Tobą zgadzam bo to dla mnie fajna odskocznia, jako, że nie miałem do tej pory nic innego poza kilkoma kostkami. Kupiłem do niego ponad miesiąc temu czarny, metalowy bezel al'a Royal Oak u skośnookich i po kilku próbach kontaktu ostatecznie zwróciłem się do Ali o zwrot kasy. Także plan na niego był, uważam, że wyglądał by świetnie, ale trochę mnie to wszystko wk....ło i czasami ciężko mi na niego patrzeć No i siedzi mi w głowie fajna, dosyć nowa jeszcze kostka moro Dziwnie wyszły na zdjęciu te cyfry u Ciebie, ale kostka fajna. Nie toleruję jednak tytanowych zegarków- w tym przypadku jakoś go utwardzali?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.