Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Krygo

Użytkownik
 • Content Count

  4,498
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Krygo last won the day on November 29 2019

Krygo had the most liked content!

Community Reputation

5,518 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Gdańsk

Recent Profile Visitors

5,372 profile views
 1. Spokojnie, mała ma dwie rąsie. Na czymś się musi podpierać
 2. 1. Świeczka podłączona do pradu 2. Herbata/kawa wylewana na stol 3. Brak rączki w dzbanku 4. Kot w klatce na ptaka 5. Dziewczynka mieszająca nożem w filiżance 6. Kształt chleba inny niż to co trzyma chłopiec 7. Koleś czyta gazetę do góry nogami 8. Coś z kominkiem 9. Brak nóg w stoliku 10. Dziwne okulary u chłopaka 11. Obraz do góry nogami 12. Pomóżcie Edit: lusto czy coś tam nad kominkiem wisi "na jednej nitce"
 3. Coś czuję, że tego nie doniósł
 4. Tak, słyszałem, że film to tylko połowa. Bardziej chodziło mi o to, że ja tą książkę mimo wszystko kupiłem po to, by ją przeczytać Pytanie czy mam to zrobić teraz jak najszybciej i potem cisnąć do kina, czy przysiąść do niej na spokojnie i film kiedyś tam zobaczyć bo d*py nie urywa, czy może zrobić na odwrót bo film fajniutki, ale książka da coś innego i najpierw seans?
 5. I jak wrażenia? Co byś powiedział takiemu osobnikowi jak ja co książkę nieprzeczytaną trzyma na półce już z 2 lata, aż pojawił się film? Iść do kina czy szybko nadrabiać braki w lekturze i potem seans?
 6. Przecież napisałem, że kupowałem na "megapromce" Po obcowaniu z nim przez kilka dni cieszę się, że nie zapłaciłem ani grosza więcej i nawet poszedł dalej z zyskiem. Trochę później miałem Orient Star RE-AU0004B00B, który był niewiele droższy, a rynkowo pewnie niemal w tej samej cenie i OS zjada te Seiko bez popitki i nie pozostawia resztek.
 7. Rozmiar fajny i jest wygodny, ale zachwyty uważam za nieco przesadzone. Ja po chwili sprzedałem, a kupowałem w megapromce jak były do wyrwania na ebay za ok. 950 pln. Jak chciałbyś go nosić na bransolecie to jest słaba niestety... Wg mnie nie warto.
 8. Temat o nowych nabytkach spadł na drugą stronę, szok U mnie po czarnym na obu mechanizmach oraz białym przyszła pora na brązowego Khaki Mechanical
 9. Wiedziałem, że jestem w zdecydowanej mniejszości o ile nie sam Nie, nie widziałem go na żywo i swoje zdanie opieram tylko na zdjęciach. To jeden z tych zegarków do których nikt mnie nie przekona. Tomek mi się dziwi jak piszę o wskazówkach, a one są cieniutkie i maciupkie przy takim klocku Giną przy tej kopercie. To tylko moja opinia, peace
 10. Ale obiecujesz, że przejrzałeś całe 2 lata?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.