Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Yargoth

Nowa strona Omegi

Rekomendowane odpowiedzi

Od wczoraj działa nowa wersja strony Omegi. Co o niej sądzicie? Mnie osobiście chyba bardziej odpowiadała stara (ale kilka elementów nowej też jest ciekawych- na przykład wyszukiwanie modeli o okreslonych parametrach jest teraz prostsze).

Jeśli ktoś nie pamieta adresu -> http://www.omega.ch :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Trzeba będzie się przyzwyczaić. O wiele bardziej podoba mi się jednak strona firmy Breitling. Jest dynamiczna i po prostu ciekawsza.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

witam

świetna stronka---pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawna strona - tak mi się wydaje - była bogatsza. Była tam np. fleszowa prezentacja modelu z centralnym tourbillonem. Co do strony estetycznej, również była fajniejsza. To tylko moja opinia.

A dla odmiany trochę omegowej nostalgii w dzisiejszy, ponury - przynajmniej w stolicy Pyrlandii - dzień: http://catalog.antiquorum.com/catalog.html...mp;auctionid=86

PS. Patek też miał kiedyś ciekawszą stronę... jakaś fatalna tendencja? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam cichą nadzieję że strona jest jeszcze w wersji beta i nowe elementy zostana jeszzce do niej dodane bo na przykład nie ma teraz prezentacji 3d Divera, historia też jakby mocno obcięta, zawezono mozliwosc wyboru komplikacji podczas opcji szukania (do tego jeśli nie zna się kolekcji dobieranie "opcji" może być kłopotliwe), nie ma katalogu online (fajnie wertowało się te wirtualne kartki - raz jedną nawet udało mi się wyrwać !! :)) oraz rzecz mała a która mnie bardzo cieszyła - nie ma plakatów reklamowych z róznych lat. Dopasowanie też jest moim zdaniem niezbyt trafne (po co te luzy na bokach? 1024 to chyba już podstawa?). Myslę, że zamiast nowego wyglądu wszyscy miłosnicy bardziej cieszyliby się z oficjalnego forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję, Yargoth, miejmy nadzieję :) :!: :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem poprzednia strona była bardziej rozbudowana, ale co tam, strona Omegi przy stronie Jaeger'a to i tak cudo techniki :!: :)

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość niepokorny666

Ja uwazam, że ta strona jest lepsza od poprzedniej, pozatym Omega przewyższa Beitlinga tym, że katalog można zamowić i pięknie opakowany przysyłają Ci do domu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem poprzednia strona była bardziej rozbudowana, ale co tam, strona Omegi przy stronie Jaeger'a to i tak cudo techniki :!: :)

Z kolei strona JLC jest 'wypaśna' w porównaniu z nową odsłoną witryny J. Droz'a - tu nastąpiła zmiana na gorsze, a do tego zubożono ją m.in. o prezentację długich dziejów (choć z przerwą) tej szacownej marki :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stara moim zdaniem była lepsza, ale myślę, że jeszcze poprawią.

 

pozdrówki

 

marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.