Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Carrot

Seiko x2 z Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, znowu coś znalazłam, a mianowicie 2 zegarki Seiko.

Pierwszy: https://allegro.pl/oferta/vintage-seiko-automatic-klasyk-z-1974r-7893886149?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare

Mam mieszane uczucia: na tarczy co innego, na deklu co innego. I sama tarcza - czyszczona czy taka hmm, patyna? I chyba nieco brudków w środku.

Drugi:

https://allegro.pl/oferta/zegarek-seiko-automatic-7006-7090-vintage-76r-7911551753?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare

Jest tak ładny, że aż za bardzo I cena szybko leci w górę...

Co sądzicie o nich? Na pewno zobaczycie więcej niż ja;)

 

 

Wysłane z mojego Galaxy A8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie kupiłeś. 2 x cena z kosmosu.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie kupiłeś. 2 x cena z kosmosu.

Nie, nie kupiłam. Tak myślałam, że cena poleci za wysoko;)

 

Wysłane z mojego Galaxy A8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro za tyle poszły to może jednak nie za wysoko....

Plus minus 300zł na vintage Seiko trzeba liczyć chyba że chcesz kupić jakieś tanie zwłoki.

Ten niebieski jest na pewno polerowany ale poza tym wygląda nieźle, ma ponad 40 lat więc trudno żeby był jak nówka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro za tyle poszły to może jednak nie za wysoko....

Plus minus 300zł na vintage Seiko trzeba liczyć chyba że chcesz kupić jakieś tanie zwłoki.

Ten niebieski jest na pewno polerowany ale poza tym wygląda nieźle, ma ponad 40 lat więc trudno żeby był jak nówka.

Uważam, że ok. 300-400 zł to taka normalna cena za takie zegarki. Ten niebieski poszedł jednak prawie 2x drożej. Chyba ładne zdjęcia dużo tu zrobiły. Jeszcze w trakcie aukcji znalazłam ten sam niebieski model gdzie indziej w rozsądnej cenie. Nie chcę zapeszać, bo jeszcze czekam na przesyłkę, ale mam nadzieję, że nie będzie w gorszym stanie niż ten z Alle.

 

Wysłane z mojego Galaxy A8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

300 zeta za dość popularny zegarek w marnym stanie (tarcza mocno zmęczona czasem) to wysoka cena. Brak polerki, gorsze zdjęcia i brak pięknego pudełeczka w tle i poszedłby max za połowę tego, myślę. Polerka 150 nie kosztuje. Nowy pasek za trójaka też swoje pewnie zrobił. Ten niebieski może i ciekawszy, ale mocno przepolerowany. Moim zdaniem też wart połowę tego, za ile poszedł. Bo to nie super zachowany egzemplarz, tylko produkt odświeżany.,


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.