Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

oszolom

Użytkownik
 • Content Count

  1,401
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5,491 Guru zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

927 profile views
 1. Nie no, uznane marki też mają "mniej klasyczne" modele, ale tu mówimy o konkretnym budżecie i konkretnym typie zegarka.
 2. Ale dlaczego przejmujesz się oceną twojego zegarka przez innych? A tym bardziej przez "zegarkowców", którzy nie słyszeli o czymś takim jak Fiyta? . Nautica to nie jest marka krzak z ali, gdzie piszą na tarczy to, co im się podoba. raczej spodziewałbym się, że jak piszą, że zegarek ma wr100, to można z nim robić podobne rzeczy, jak z "markowym" japońcem z wr100. Jak Ci padnie po zamoczeniu, to możesz reklamować. bierz, co Ci się podoba i tyle. w przypadku tej nautiki chociaż zainwestowali w design. koperta, jak rozumiem, jest ze stali. nawet jak Ci padnie po czasie tani werk, to wymienisz, jesli się przyzwyczaisz do zegarka. ale tanie werki wcale nie padają szybko. szybko padają jednorazówki wkładane do zegarka za 3 dolary. ale takie trochę droższe, typu podstawowe miyotki, żyją z reguły dłużej niż koperta i tarcza.
 3. od dawna mnie tak zegarek nie cieszył... dzięki dla @eye_lip za pomoc w temacie, przy marnych fotkach.
 4. łucz ładny, szybka zmiana działa w ten sposób dość często. poniedziałki i wtorki sobie kręcisz, a numerki idą szybko. ciesz się, że zegar dobrze działa, bo większość na rynku to padlinka.
 5. ten z czaszkami prześliczny ;D a co do tego zwrotu, to i tak dobrze, że od razu go dokonali. u mnie się urywało na trackingu "przedmiot dostarczony" etc., a dostarczony nie był.
 6. dzięki za filmiki. czyli myk jest taki, że w karuzelce obrót jest "zasilany" osobno niż zespół wychwytu, a w turbinie idzie to z jednego źródła... nice. odnośnie do wspomnianego przez Paulusa paska w ezopie, to rzeczywiście trochę marny, taki typowy smok. gdybym nie był paskowym abnegatem, no i gdybym miał ten zegarek często nosić, to bym zmienił. poza tym wykonanie jest ładne, jeśli chodzi o tarczę i kopertę. o deklu już pisałem w innym wątku. naklejka z pająkiem dość obciachowa. korci mnie, żeby to odkręcić i się przekonać, czy pająk nie ma na celu zamaskowania braku jakiegokolwiek wykończenia płyt
 7. zrób mu dobre zdjęcie i poszukaj sobie na mikrolisk.de pod hasłem vogel albo adler.
 8. ja to nie do końca wiem, czym to się różni ;D czytałem kiedyś, ale tego to zakupiłem na zasadzie - było tanio jak na taki wynalazek
 9. wrzucę, wrzucę. mój zabytkowy blackberry musi mieć światło dzienne do zdjęć, stąd już po pracy ciężko było zrobić coś sensownego. ale ogólnie zegar jak twój, tylko tarcza inna, prostsza ;). w sumie fajna zabawka, tylko mi ten dekiel z pająkiem nie pasuje zupełnie do całokształtu. na szczęście dekli nie oglądam za często.
 10. dobra, dotarł. na pewno nie został przegapiony, bo opłata jest. ale samo cło, czyli grosze. i bez agencji, normalnie listonoszka przyniosła i poprosiła o kasę.
 11. u mnie postępy trackingu wyglądają tak, jakbym miał nie płacić ekstra również... dam znać i też ezop
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.