Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

oszolom

Użytkownik
 • Content Count

  685
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

553 Mistrz

Recent Profile Visitors

294 profile views
 1. Zawsze lepiej na tym etapie niż po wpłacie gotówki... W ciągu miesiąca miałem na allegro dwa spory. Kasa wróciła, ale czasu trochę to zajęło.
 2. Kolejna nazwa dla Dixmonta, zdaje się... Klony Miyoty. Więc zamysł dobry. Co do jakości, to to będzie loteryjne, moim zdaniem, ale to nie są drogie werki. Miałem dixmonta w jakimś zegarku i poleciał datownik dość szybko, w którymś innym też mam chyba werk tego typu i jest ok.
 3. Na allegro się kiedyś naciąłem w podobny sposób. Na zdjęciu blister bateryjek do kwarców, aukcja na jedną. Cena dobra jak za blister. Klik, bo nie chciało mi się czytać. I paręnaście zeta w plery. Potem mieliśmy śmieszną przepychankę z komentarzem 😜
 4. Kompletnie nie w moim guście, ale wykończeniowo/detalowo doceniam
 5. Mnie to tam elektroniki nie przypomina. One miały inne koperty. Podejrzewam, że jakiś japoński no-name z epoki. Było takich bez nazwy sporo.
 6. Ostatnie tchnienia enerdowskiego zegarmistrzostwa
 7. 46 to rzeczywiście na potężne łapsko. Poza tym bałbym się obijania o wszystko.
 8. Jak mikrobrandy mnie z reguły nie kręcą, to te spinnakery strasznie mi się podobają. Chyba jako jedyne, obok huldry od aeviga.
 9. Jeszcze w nic nim nie przywaliłem - po doświadczeniach typu dajwer vs ściana jestem ostrożny ;). A tę sztukę mam już całkiem długo. Zakładam sporadycznie, ale bawi mnie za każdym razem. Ot, Chińczyk miał pomysł.
 10. Łooo panie, trzy wersje jednego modelu. To się nazwy die-hard fan, zdaje się
 11. Wspominałem o Fiycie, dziś ją odkopałem... W sumie przewijały się na forum zegarki tej marki, ale tego modelu nie widziałem. Z zalet: własny design i miyota w środku. Plus dobre wykonanie. Wady? Brak sekundnika, brak lumy i rysowanie się pleksy (pewnie przez to, że jest tak wypukła). Ale w sumie gdyby nie porysowana pleksa, to bym go tak tanio nie wyrwał swego czasu ;). A że to pleksa, to polerka flanelką i po pięciu minutach jest jak nowy. Tak czy inaczej uważam, że to jeden z moich lepszych zakupów.
 12. Pod wieczór klasyczne Seiko wyparł chiński dziwoląg.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.