Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

eye_lip

Ranking ulubionych firm klubowiczów 2007 - Pytania! Dys

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za uwagę, korekta zrobiona, Jan ma rację - nie można obstawiać jednej firmy dwa, pięć czy 20 razy :D


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Byłem ciekaw jak tam moja pierwsza trójka więc policzyłem.

(20.Glycine -od mnie)

 

Firma zdobyła 102 pkt od:

Hemig, Staruszek, deem, Sebenza, Jan Maciaszek, difrat, sanka

 

(19.Tutima -od mnie)

 

Firma zdobyła 33 pkt. (Tutaj jestem trochę rozczarowany że tak pięknej firmy mało kto w klubie lubi :cry: )

 

(18.Fortis - od mnie)

 

Firma zdobyła 228 pkt od:

Bartheck, rip, Hemig, b_mada, Staruszek, Radg, Yargoth, antjama, Marekp, madoox, JJ, deem, Sebenza, jakubox, Jan Maciaszek, wito, kkwpk, sanka, difrat, timex, Jacek.

 

Myślę że firma Fortis ma szanse zając pożądne miejsce w rankingu, co mnie bardzo cieszy :D

 

 

Trochę szkoda, że o czołówkę walczą jak co roku firmy znane wszystkim i bardzo popularne jak np. prowadzące VC, IWC i Omega. Osobiście lubię VC za te komplikacje, IWC za Marka i Big Pilota i jeszcze dużo wymieniac, Omegę za Speedmastera i za Bonda. Lecz szkoda że żadna firma taka jak.Glycine czy Fortis nigdy nie będą na pierwszym miejscu :roll:

 

P.S. Co do tego konkursu to ja już widziałbym parę kandydatów :wink:

 

A co do Uhren Exclusiv 2008 to szkoda że za drogo jak dla mnie. :cry:


Transport lotniczy (in study process).

Zodiac ZO2040 on brancelet. Election Grand Prix Berne 1914 from 1945 on Hirsch Calf. Election Grand Prix - in repair. Marzenie i cel: IWC Mark XVI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4. Panerai

1. Pamerai

 

:?: :?:

 

:shock: Co to Pamerai? :shock: Panerai jak widzę to to nie jest :shock:

 

:?: :?:

Eee, no nie wiesz?

Panerai robi Luminory i Radiomiry, a Pamerai - PAMy :wink:


Pozdrawiam serdecznie - Jan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud

a temu co skasowal to bana :twisted: :wink: ;)

 

a na powaznie to skad mamy wiedziec czyje glosy zostaly zarejestrowane :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głosowanie trwa dalej na niezmienionych zasadach. Wszystko opisałem w nowym wątku z głosowaniem, moderatora działu proszę o jego podwieszenie.

 

Kolega andrebuk proszony jest o ponowne umieszczenie swojego typowania, w przeciwnym wypadku nie zostanie ono zaliczone do końcowego rankingu.


Pozdrawiam serdecznie - Jan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
skad mamy wiedziec czyje glosy zostaly zarejestrowane
czyje - to umieściłem w wątku z głosowaniem;

jakie - mogę podać na forum razem z ogłoszeniem wyników, jeżeli ktoś ma wątpliwości, że mu źle głosy zaliczyłem, ale te wątpliwości by mogły być zawsze - niezależnie od tego kto i kiedy by liczył głosy :roll: ;

a poza tym - może to i dobrze, przynajmniej głosujący teraz nie będą się sugerować dotychczasowymi wynikami... ;) :wink:


Pozdrawiam serdecznie - Jan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podwiesilem, dzięki Janku za pomoc.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ranking Ulubionych Firm Klubowiczów to zabawa wymyślona przez klubowicza o nicku Krell

 

To chyba było bardziej złożone :roll:


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Morwa

Janku, a może do zestawienia dodać ilość oddanych głosów? Gratuluje świetnej roboty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
Ranking Ulubionych Firm Klubowiczów to zabawa wymyślona przez klubowicza o nicku Krell

 

To chyba było bardziej złożone :roll:

 

wlasnie, pomysl chyba ja rzucilem :wink: ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wlasnie, pomysl chyba ja rzucilem :wink: ;)

Dobra, chłopaki, Krella usunąłem, nieważne teraz, kto wymyślił, chodziło tylko o to, że zabawa nowa nie jest i ma juz swoją tradycję. Przepraszam, jesli kogoś uraziłem, na usprawiedliwienie przypomnę, że nie nie było mnie wtedy jeszcze w Klubie...

może do zestawienia dodać ilość oddanych głosów
nie bardzo rozumiem: czy chciałbyś poznać dotychczasowe wyniki? Jeśli tak to nie jest to chyba najlepszy pomysł, mogłoby to niektórych głosujących zasugerować w typowaniach.

No bo ile osób głosowało i kto, to już napisałem (70 osó:D


Pozdrawiam serdecznie - Jan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może do zestawienia dodać ilość oddanych głosów
Mogę jeszcze podać, jakie marki znalazły się w typowaniach. Są to, w kolejności alfabetycznej:

 

A.Lange&Sy2nśhne, Adee Kaye, Adriatica, Alain Silberstein, Anonimo, Archimede, Arctos, Astroavia, Atlantic, Audemars Piguet, Auguste Reymond, Aviator, Ball, Bathys Hawaii, Baume&Mercier, Bell&Ross, Bernadino, Blancpain, Boegli, Breguet, Breitling, Bulova, Buran, Carl F.Bucherer, Casio, Cavadini, Centia, Certina, Charles Delon, Chopard, Christiaan van der Klaauw, Chronoswiss, Citizen, Claude Valentini, Corum, Cuervo&Sobrinos, CVSTOS, Cyma, D.Dornbly2nźth&Sohn, Damasko, Daniel JeanRichard, Daniel Roth, Davosa, De Bethune, Delbana, Denacci, DeWitt, Dodane, Doxa, Dubey&Schaldenbrand, DuBois, Dubois Freres, Dugena, Ebel, Eberhard, Edox, Epos, Eric Edelhausen, Ernest Rochet, Erwin Sattler, Eterna, F.P.Journe, Faberge, Festina, Fortis, Franck Muller, Frederique Constant, Gerald Genta, Girard Perregaux, Glashy2nźtte Original, Glycine, Graham, Greubel Forsey, H.Moser&Cie, Hamilton, Harry Winston, Harwood, Helios Watch, Heuer, Hublot, Ikepod, IWC, Jaeger LeCoultre, Jaquet Droz, Jean Jacot, Jeane Melaine, Junghans, JVD, Kari Voutilainen, Kobold, Krug Bay2nźmen, Laco, Leutwyler&Sy2nśhne, Longines, Lorus, Louis Erard, Louis Valentino, Luminox, Marathon, Maria Giesen, Martin Braun, Maurice Lacroix, McGonigle, Meistersinger, Mido, Miki Eleta, Minerva, Montblanc, Montres Allison, Movado, My2nźhle Glashy2nźtte, Newton&Sons, Nomex, Nomos Glashy2nźtte, Olivier Witteaux, Omega, Orient, Oris, Orsa, Panerai, Parmigiani Fleurier, Patek Philippe, Paul Picot, Pequignet, Perfect, Perrelet, Philippe Dufour, Piaget, Pobieda, Poljot, Prim, Q&Q, R.W. Smith, Rado, Rainer Nienaber, Revue Thommen, Richard Mille, Roamer, Rodolphe, Rolex, Romain Jerome, RSW (Rama Swiss Watch), Sarcar, Sector, Seiko, Sinn, Skagen, Slava, Stowa, TAG Heuer, Timemaster, Timex, Tissot, Tudor, Tutima, Ulysse Nardin, Union Glashy2nźtte, Universal Geneve, Urwerk, UTS, Vacheron Constantin, Ventura, Vianney Halter, Villemont, Vostok, Vostok Europe, Vulcain, Vyler, Waltham, Zenith, Zeno Watch Basel, Zodiac

 

Uwaga, wszystkie marki podałem w oryginalnym kolorze oddanych głosów.


Pozdrawiam serdecznie - Jan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość shakal
(..)Uwaga, wszystkie marki podałem w oryginalnym kolorze oddanych głosów.

 

:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

malo powazny ten ranking przez te róże sie robi:(


Pozdrawiam, Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to tak wykopać klienta tylko dlatego że przejęzyczył się i przekręcił nazwisko gospodarza?, PAM-a będą się czepiali :oops:

A tak poważnie szkoda że moje pierwsze typowanie przepadło, "zmarnowałem" na nie ponad pięć godzin i byłem pewien tego co ułożyłem, a teraz ... cóż musi zostać jak jest :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ładnie to tak wykopać klienta tylko dlatego że przejęzyczył się i przekręcił nazwisko gospodarza?, PAM-a będą się czepiali :oops:

A tak poważnie szkoda że moje pierwsze typowanie przepadło, "zmarnowałem" na nie ponad pięć godzin i byłem pewien tego co ułożyłem, a teraz ... cóż musi zostać jak jest :?

Twoje typowanie nie przepadlo i jest wazne.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

structural napisał

Ostatnie zamieszczone typowanie (od kolegi andrebuk) niestety nie zostało zarejestrowane z przyczyn technicznych, kolega proszony jest o ponowne głosowanie.
?

eye_lip napisał

Twoje typowanie nie przepadlo i jest wazne

?

skoro dostępne i ważne...

W takim razie gdzie mogę je zobaczyć, dzisiejsze typowanie mi nie pasuje, wolę tam poprawić błędy i ew nanieść poprawki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha, przepraszam, myslalem, że Twoje typowanie zapisal structural, w takim razie rzeczywiście będziesz musial powtórzyć.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chyba nie , potypowalem dziś znowu ,ale jak pisałem bez specjalnego zapału, bo chociaż to może śmieszne, to wtedy pierwszy raz pomyślałem o różnych lubianych markach pod kątem rankingu i to było niejako autorskie typowanie, a teraz już wtórne , no trudno ,szkoda , na razie musi wystarczyć, innego dnia poprawię kolejność .

pozdro ANDRZEJ B :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zamieściłeś swoje typy powtórnie - dzięki. Cieszę się, że dzięki temu także głos od Ciebie będzie zaliczony.

Rzeczywiście Twoje typy nie były zarejestrowane, ale nie miało to nic wspólnego z jakimkolwiek przejęzyczeniem, po prostu było ostatnie i nie zdążyłem. Z zasady też nie rejestruję ostatniego postu głównie dlatego, że nie widzę informacji o jego edycji, dopóki nie ma nań odpowiedzi w temacie, zapisuję więc typowanie dopiero, gdy pojawi się kolejne.

W ten sposób nie przeoczę zmian w poście, jeżeli póżniej będzie on jeszcze edytowany, pojawi się o tym informacja w stopce.


Pozdrawiam serdecznie - Jan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
Widzę, że zamieściłeś swoje typy powtórnie - dzięki. Cieszę się, że dzięki temu także głos od Ciebie będzie zaliczony.

Rzeczywiście Twoje typy nie były zarejestrowane, ale nie miało to nic wspólnego z jakimkolwiek przejęzyczeniem, po prostu było ostatnie i nie zdążyłem. Z zasady też nie rejestruję ostatniego postu głównie dlatego, że nie widzę informacji o jego edycji, dopóki nie ma nań odpowiedzi w temacie, zapisuję więc typowanie dopiero, gdy pojawi się kolejne.

W ten sposób nie przeoczę zmian w poście, jeżeli póżniej będzie on jeszcze edytowany, pojawi się o tym informacja w stopce.

 

o wszystkim pomyslal :shock: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wyjaśnienie

napisz proszę do kiedy mogę poprawić kolejność żeby nie było problemów

POZDRO

A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
napisz proszę do kiedy mogę poprawić kolejność żeby nie było problemów
7. posty z typowaniami można edytować do momentu zakończenia głosowania i zablokowania tematu przez moderatora;

8. głosowanie trwa do 20 grudnia 2007

Trochę czasu jeszcze zostało :D


Pozdrawiam serdecznie - Jan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sprawie liczenia głosów:

 

a. wszystkie głosy oddane na Glashy2nźtte lub GUB będą zaliczone marce Glashy2nźtte Original

 

b. w ruskach jestem laikiem, powiedzcie mi co to jest Volmax i czy zaliczyc ten głos na jakąś konkretną markę czy potraktować tego Volmaxa jako zupełnie oddzielne zjawisko?

 

Mail od Władka spowodował, że od wczoraj pojawiły się na obecną chwilę już 24 nowe typowania!!!


Pozdrawiam serdecznie - Jan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

volmax to nie marka, tylko producent (a jego marki to np. aviator i buran).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.