Skocz do zawartości

Ogłoszenie

Gold Members

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Zdjęcie

Hmm, czy taki zegarek istnieje?

W tym temacie kieruję pytanie do koleżanek oraz kolegów z zapytaniem o zegarek który wpadł mi w oko ale w naczenie bardziej ekskluzywnej wersji. Zegarek

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#21 Enkil

Enkil

Memor morte, non obliviscar vita.

• Użytkownik
  • 6712 postów

Napisano 30 marzec 2020 - 06:31

Watro napisać najpierw co ci się podoba w tym zegarku, bo na tą chwilę wyczytałem, że wysoka luneta jest ok a tarcza be.
Czy podoba Ci się dolny sekundnik, kolor tarczy, kształt wskazówek/koperty, kilka koronek lub jednak jedna, brak daty- czy może z datą będzie lepszy? Więcej informacji potrzeba. :)

Załączony plik  DSC_0478.JPG   90,02 KB   2 Ilość pobrańZałączony plik  DSC_0606.JPG   70,33 KB   2 Ilość pobrańZałączony plik  _20191212_194447.JPG   106,31 KB   2 Ilość pobrańZałączony plik  IMG_20180727_195120.jpg   127,41 KB   2 Ilość pobrań
Ja gdy chciałem mieć nietypowy to z takich jak powyżej złożyłem poniższy :)
Załączony plik  _20190316_200920.JPG   205,83 KB   2 Ilość pobrań
  • 0

#22 Michał 10:10

Michał 10:10
  • Użytkownik
  • 122 postów

Napisano 30 marzec 2020 - 18:50

Absolutnie nie. Wiem ,że zaprojektowanie czegoś co będzie cieszyć oko zajmuje sporo czasu stąd moje pozytywne zdumienie. Cieszę się niezmiernie ,że zdecydowałeś się poświęcić czas na ten projekt. Jak by co to daj znać jeśli będę miał możliwość pomóc w jakiś sposób. Kiedy można się spodziewać pierwszych prac?

Z pewnością będę chciał abyś brał udział w projekcie smile.png Myślę ,że Twoje zdanie jako pomysłodawcy procesu jest konieczne a każda konsultacja będzie na wagę złota wink.png

Sporo? Powiem szczerze ,że jestem w szoku ,że wyzwanie zostało przyjęte. Może się wypowiedzą bardziej doświadczeni? Myślę ,że jest to porywanie się z motyką na słońce.
Podziwiam ale myślę ,że to jest szaleństwo.

1270136218_by_popesko_600.jpg

,, Kto nie ryzykuje się nie ośmiesza " wink.png

Watro napisać najpierw co ci się podoba w tym zegarku, bo na tą chwilę wyczytałem, że wysoka luneta jest ok a tarcza be.
Czy podoba Ci się dolny sekundnik, kolor tarczy, kształt wskazówek/koperty, kilka koronek lub jednak jedna, brak daty- czy może z datą będzie lepszy? Więcej informacji potrzeba. smile.png
Ja gdy chciałem mieć nietypowy to z takich jak powyżej złożyłem poniższy smile.png

Tak dolny sekundnik jest jak najbardziej ok. Kopertę wstępnie chciałbym bardziej klasyczna, garniturową niż coś bardziej odważnego kolor tarczy to dla mnie zagadka, raczej gustuję w szarościach ale brąz czy butelkowy zielony też chętnie wybiorę. Jeśli na tarczy będzie więcej niż jeden kolor to albo połączenie srebrnego z czarnym albo brązu ze złotymi akcentami. Lubię także nakłądane indeksy ale te nie są koniecznością. Wskazówki zdecydowanie wolę inne niż na filmie.

Gratuluję projektu. Z pewnością patrzenie na niego daje sporą satysfakcję :)

Użytkownik Michał 10:10 edytował ten post 30 marzec 2020 - 18:52

• 0

#23 Sceptyczny Sceptyk

Sceptyczny Sceptyk
  • Użytkownik
  • 97 postów

Napisano 30 marzec 2020 - 21:15

A więc kiedy ujrzymy początek procesu autozaglady własnego wizerunku? ???? :)

Użytkownik Sceptyczny Sceptyk edytował ten post 30 marzec 2020 - 21:17

• 0

#24 Człowiek wskazówka

Człowiek wskazówka
  • Nowy Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 01 kwiecień 2020 - 09:20

Z chęcią pomogę :) Kiedy zaczynasz projekt?

• 0

#25 Sceptyczny Sceptyk

Sceptyczny Sceptyk
  • Użytkownik
  • 97 postów

Napisano 01 kwiecień 2020 - 16:04

Idealny temat na dzisiejszy dzień ,,???????? :)

Użytkownik Sceptyczny Sceptyk edytował ten post 01 kwiecień 2020 - 16:04

• 0

#26 Michał 10:10

Michał 10:10
  • Użytkownik
  • 122 postów

Napisano wczoraj, 20:22

Idealny temat na dzisiejszy dzień ,,???????? :)

He he. Polubiłęm twoje poczucie humoru :) Jeszcze cię zaskoczę gotowym efektem.

Z chęcią pomogę :) Kiedy zaczynasz projekt?

Wszystko zależy od covid-19 ale myślę ,że zrealizuję go w maju. Powoli w głowie pojawia mi się wstępny projekt. Mam nadzieję ,że wirus nie zniweczy moich planów.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Zegarek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych