Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here
peterc89

Jaki zegarek na własny ślub?

Recommended Posts

Witam Wszystkich Forumowiczów

Zdecydowałem się z racji zbliżającego się własnego ślubu na kupno nowego zegarka na tą uroczystość. Budżet w ok. 1k. Przeglądając zegarki czy to w sklepach czy w internecie najbardziej podpasywały mi modele firmy Zeppelin. Liczę na pomoc w znalezieniu odpowiedniego zegarka z tej firmy lub podobnego. Z góry dzięki !

Zerknij na Orient Bambino, szeroki wybór. Plus teraz są dostępne w wersji 38 mm która bardziej pasuje pod mankiet.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

57 minut temu, areg napisał(-a):

Zerknij na Orient Bambino, szeroki wybór. Plus teraz są dostępne w wersji 38 mm która bardziej pasuje pod mankiet.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeżeli rykowisko nie przeszkadza to można temat zamykać.  

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Czytałem w wątku Vratislavii, że jeden z forumowiczów jak zobaczył burgundowego Formmeistera, to już wiedział, że kupi i założy na własny ślub. No cena będzie troszkę wyższa, bo 1860 zł, ale warto rozważyć.

A mowa o tym:

VC.F39.3_3i.jpg

Jest jeszcze wersja granatowa i biała. Nową białą z 3-letnią gwarancją sprzedaje jeden z forumowiczów i jest trochę taniej, o ile jeszcze ma.

Pozdrawiam, Mirek

Posted (edited)

Witam Wszystkich Forumowiczów

Zdecydowałem się z racji zbliżającego się własnego ślubu na kupno nowego zegarka na tą uroczystość. Budżet w ok. 2k. Przeglądając zegarki czy to w sklepach czy w internecie najbardziej podpasywały mi modele firmy Zeppelin. Jak rownież Xicorr https://shop.xicorr.com/ Liczę na pomoc w znalezieniu odpowiedniego zegarka z tej firmy lub podobnego. Z góry dzięki !

Edited by houdini

Posted (edited)

Zobacz roamer, aerowatch, bulova.

Modeli konkretnych nie podam bo za dużo tego.

Zobacz ten wątek

Edited by Petru23

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Patrict12
      Cześć wszystkim.
      Panowie i panie jesteście moja ostatnia deską ratunku. Dostałem bon na 700 zł do time trenda. Jestem w stanie dorzucić z 300 zł. Problem jest taki, że wypadłem z aktualności zegarkowych, ostatnio interesowałem się tylko radziecką myślą zegarmistrzowską.
      Bon jak wspomniałem jest do sklepu Timetrend. Szukam już 3 tydzień i nic.
      Macie jakieś propozycje?

Mechanizm obojętny
      Szkło najlepiej szafir
      Tylko nie garniturowiec
      Bajery typu chronograf/tachymetr w ostateczności.

• By Tineso
      Witam, szukam podobnych zegarków jak na zdjęciach w relatywnie niskiej cenie. Nie potrzebuje ani dużej wodoszczelności ani cudnego mechanizmu, chodzi głównie o podobny kształt koperty za najmniejszą cenę. Raczej szukałbym takiego zegarka na pasku, ale bransoleta też może być. Cena maksymalnie 550zł za nowy. 

PS. to czy zegarek jest w kategorii kobiecej czy męskiej nie ma dla mnie znaczenia, ważne tylko aby pasek/bransoleta nie był zbyt krótki

• By Szymon w
      Witam wszystkich. Czy ktoś może coś powiedzieć na temat tego zegarka. 

• By seched
      Cześć,

Zastanawiam się nad kupnem zegarka. Bardzo podoba mi się model 7680-2, ale czytałem, że mechanizm nie jest zbyt dobry i za tę cenę można kupić coś lepszego. Z drugiej strony jest podobny model 8618-2, ale tutaj cena jest zabójcza. Teraz pytanie czy warto dołożyć do tego droższego zegarka, tj. czy jest warty swojej ceny? Z tego co widzę, to dosyć nowy model. Czy jest szansa, że jego cena spadnie i warto wytrzymać się z jego kupnem?
      Z góry dziękuję za wszelkie sugestie.
    • By Feymozim
      Ostatnio miałem przyjemność naprawiania Junghansa z lat 60 z systemem nastawczym chybotki. 
      Zegarek był w ciężkim w stanie ale pomimo tego że w ogóle nie chodził udała się reanimacja.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.