Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

peterc89

Użytkownik
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

96 profile views
  1. Panowie dzięki i chyba trochę będę musiał budżet zwiększyć
  2. Witam Mam do Was pytanie, który z tych zegarków wg Was jest najlepszą propozycją jeśli chodzi o ślub? Przekopałem trochę internet i w sumie spodobały mi się te modele: https://wkruk.pl/zegarki/atlantic/zegarek-atlantic-seacrest-14?gclsrc=aw.ds&gclsrc=ds&epi= https://kupzegarek.com/pl/zegarki-klasyczne/6538-zegarek-meski-0-7640278511117.html https://kupzegarek.com/pl/zegarki-klasyczne/6537-zegarek-meski-0-7640278511100.html https://westwatches.pl/pl/orient-fac0000ca0 Z góry dzięki i pozdrawiam!
  3. Witam Wszystkich Forumowiczów Zdecydowałem się z racji zbliżającego się własnego ślubu na kupno nowego zegarka na tą uroczystość. Budżet w ok. 1k. Przeglądając zegarki czy to w sklepach czy w internecie najbardziej podpasywały mi modele firmy Zeppelin. Liczę na pomoc w znalezieniu odpowiedniego zegarka z tej firmy lub podobnego. Z góry dzięki !
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.