Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość

Fortis vs. TAG Heuer - ZAKOŃCZONY

Argumentuj, głosuj  

39 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zabawne, że "potworowcy" zagłosowali tak samo - na Fortisa :D

 

Marcin


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj Potwór juz czeka a jednak na Taga glosowalem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AndyB

Zagłosowałem na TH przede wszystkim za model Carrera. Po drugie za oczywiste skojarzenie z F1 - kocham ten sport.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sławek

Panie DARECKI ależ FORTIS-y są w Krakowie i to na ''mojej ulicy'' a konkretnie na ulicy Sławkowskiej pod numerem 10 u pana Strojnego. Jak można ich tam nie zauważyć ? Toż to przecież w centrum naszego podwawelskiego grodu! Ale chyba dobrze się stało bo wtedy to byś Pan na nie zagłosował a tak to jest na TAGA! A teraz do rzeczy. Stylistyka FORTIS-a jest rzeczywiście strasznie jednorodna. Tak bardzo że aż nudna. Seria SPACEMATIC ECO to stylistyka zegara dworcowego w miniaturze, bo na rękę. Zegary dworcowe są czytelne ale jakieś takie bezpłciowe równocześnie. Tam w kosmosie bezpłciowość jest może pożądana ze względu na nieważkość, ale tu na ziemi jakoś nie sprzyja międzyludzkim kontaktom. Żeby zostawić ''suchą nitkę'' na FORTIS-e a raczej jego stylistyce to dodam że B-42 DIVER i B-42 MARINEMASTER oblecą jak to się mawia ale bez zachwytu. Stylistyka TAGA to zupełnie inna bajka, to miła bajka. I tak serie MONZA i AUTAVIA są sympatycznie staromodne z minionej epoki, ale nie ery. KRIUM to nowoczesna elegancja, CARRERA w mile emocjonalny sposób podnosi adrenalinę a AQUARACER dopełnia tych wrażeń. Z powyższego jednoznacznie wynika głos na firmę TAG HEUER!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kiedys, gdy jeszcze kompletnie nic nie wiedzialem o zegarkach i zmalem moze 3 marki, uwazalem, ze tag to kwintesencja sportowego zegarka (takiego w stylu seamastera). przez wiele lat zylem w przekonaniem, ze kiedys kupie sobie TH. I bede szczesliwy. :D potem zaczalem czytac to forum i nic juz nie bylo jak dawniej. :twisted:

 

 

 

yarhard wlaściwie powiedział wszystko, co sam chciałbym na ten temat powidzieć... :D

 

...No może jeszcze tylko dodam, że to co dla innych jest zaletą (dostępność Taga w Polsce) dla innych może być wadą - w tym pojedynku wybieram mniej znaną u nas markę - Taga może sobie każdy kupić a za Fortisem trzeba troszkę pochodzić :D


WaldeK

 

WATCH - THE TIMEMASTER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a swoją drogą to pojedynki "fajnie wychodzą" - sam, głosując na Fortisa nie miałem wielkich nadzieji na jakąś walkę z Tagiem - a tu proszę - idą łeb e łeb :twisted:


WaldeK

 

WATCH - THE TIMEMASTER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moj Potwór juz czeka a jednak na Taga glosowalem :D

 

Odszczepieniec :D

 

A pokażesz swoją Bestię? (nieźle zabrzmiało :oops: )

 

Marcin


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAG bo zegarki tej firmy wizualnie jakoś bardziej do mnie przemawiają...


Jestem tym co myślę...

Norbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moj Potwór juz czeka a jednak na Taga glosowalem :)

 

Odszczepieniec :)

 

A pokażesz swoją Bestię? (nieźle zabrzmiało :oops: )

 

Marcin

 

Jak dostanę to pokaże :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pojedynek zakończony.

 

Minimalnie zwyciężył Fortis. Rezultat głosowania zawsze stanowi wypadkową odczuć Klubowiczów w odniesieniu do określonej marki. Przyznam szczerze, że w tym przypadku trudno jest mi napisać podsumowanie, które w rozsądny sposób uzasadniałoby dominację Fortisa zwłaszcza na tle tak dobrej firmy jaką niewątpliwie jest TAG Heuer. Tak więc zamiast końcowej konkluzji, która do tej pory była charakterystyczna dla wszystkich pojedynków, zamieszczę krótką historię Fortisa. Tekst pochodzi ze strony internetowej salonu zegarmistrzowskiego „Ornament”, a jego autorem jest Władek Meller.

 

fortiswinner7at.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.