Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KOWAL

Użytkownik
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

110 profile views
 1. Dzięki Maro, jak już pisałem to mój "pierwszy raz" i właśnie cały czas próbuję zmniejszyć -,powiedz jak, a następnym razem to już sam sobię poradzę... ...a propos - mam go od niedawna i powiem tylko, że nie jestem rozczarowany 8) A chorowałem na ten model już, jak Fortis zrobił limitowaną edycję bodajże dla pilotów Swiss air ...choś pewnie nasi forumowi puryści powiedzą, że co to za Fortis - taki kanciasty... :twisted:
 2. pierwszy raz próbuję wstawić fotkę... :oops:
 3. No i opłaciło się czekać - jak dla mnie - świetne :idea: Klod 100 - wpradzie tak jak już mówiłem, ja zbyt dużej wiedzy w tej dziedzinie nie mam, ale po tej lekcji śmiało mogę zgasić paru moich kolesi szpanujących "OMEGAMI" i zepsuć humorek 8) wywołany ubiciem świetnego "interesu" gzieś na parkingu czy równie w szacownym miejscu "autoryzowanej" sprzedaży renomowanych czasomierzy :twisted: - i chwała Ci za to Dobry Człowieju :wink: Waldek
 4. BRAWO!!! Osobiście uważam, że to naprawdę świetny pomysł - sam na to forum trafiłem właśnie dzięki tego typu sprawie i ... tak już tu siedzę chyba ze dwa miesiące i nigdzie się nie wybieram bo mi tu dobrze jest... :wink: A wracając do tematu - osobiście nine mam wiedzy, :cry: by komuś pomóc w rozpoznaniu podróby, ale chętnie bym takową nabył, a jakże lepiej przyswajać jak nie w praktyce (czyli na "żywych" przykładach) :idea: Niecierpliwie czekam na "lekcję" :wink: OMEGI 8) Waldek
 5. ostatnia srona w końcu na temat a propos - Mr. John Stadham w drugim Transporterze nosi Paneraia (chyba GMT) czarnego na pasku ...też bym taki chciał :cry:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.