Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

Konkurs: Najładniejszy ruski zegarek

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadliście na świetny pomysł! Będę miał w końcu okazję pooglądać sobie te wszystkie piękności :P Może sam coś podeślę, akurat dzisiaj zrobiłem ładny ekspozytor do zegareczków, rprochowki tylko brak:/ Trzeba będzie pod oknem robić foty;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ustalmy może jeszcze w jakim rozmiarze ma być zdjęcie, bo znając możliwości kolegów zaraz pojawią się zdjęcie o wadze 20 mega i w rozdzielczości 10 000 na 10 000 :P

 

 

Wszystko trzeba dokładnie przemysleć i ująć odpowiednio w regulaminie. Bo rzeczywiście takie "drobnostki" mogą rozwalić nam wszystkim świetny konkurs:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podejrzewam, że w czasie pierwszych dwóch, trzech odsłon wszystkie stojące nam się pokażą i później nie będzie oczym mówić.

 

I chyba trzeba dodać do regulaminu, że zegarek może startowć tylko raz. Bo inaczej będziemy mieli cały czas ten sam skład na pudle.

 

A teraz układam taktykę w której edycji konkursu wystartować, żeby mieć szansę :P

No tak tylko, żebyśmy nie stworzyli kategorii, w której jesteśmy mistrzmi świata, bo nikt inny w niej nie startuje :P. No, ale z drugiej strony można by trochę fajnych zegarów i budzików pokazać, dlatego jak już to proponuję kategorię budziki oraz kategorię zegary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że zorganizowanie 20 kategorii całkowicie mija się z celem, ja opowiadałbym się za stworzeniem osobnej kategorii do której wpadłyby wszystkie budziki, chodziki i inne jako alternatywną imprezę nie mieszaną z naręcznymi.

 

Myślę że rozdrobnienie spowoduje spadek zainteresowania

 

poza tym dziwne byłoby porównywanie np. chodzika mołnia ze striełą w finale najpiękniejszego zegarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę że zorganizowanie 20 kategorii całkowicie mija się z celem, ja opowiadałbym się za stworzeniem osobnej kategorii do której wpadłyby wszystkie budziki, chodziki i inne jako alternatywną imprezę nie mieszaną z naręcznymi.

 

Myślę że rozdrobnienie spowoduje spadek zainteresowania

 

poza tym dziwne byłoby porównywanie np. chodzika mołnia ze striełą w finale najpiękniejszego zegarka

Masz rację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedna uwaga do regulaminu - żeby nie wyszedł konkurs na najpiękniejszą fotografię proponuję żeby zdjęcia wykonywane były tylko na jednolitym jednobarwnym tle i zawierały tylko zegarek (ewentualnie podstawkę lub poduszeczkę do "unieruchomienia" zegarka)

 

popieram powyższe

 

i czekam na pierwszy konkurs :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.