Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

aronus

Użytkownik
 • Content Count

  1,636
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

aronus last won the day on September 2 2015

aronus had the most liked content!

Community Reputation

19 Początkujący

About aronus

 • Rank
  Miłośnik zegarków

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Gdańsk
 1. Nie sprawdzaj czy chromowany bo musiałbyś zedrzeć trochę chromu, żeby to stwierdzić😀 a tak jak koledzy pisali wcześniej koperta chromowana a nie zestali nierdzewnej. Tak poljoty wychodziły w tych kopertach zarówno 23 i jak i 30 kamieniowe.
 2. Antyp gratuluję super wyszło😃 Takie odrestuarowanie zegarki cieszą mnie najbardziej. A sam w sobie trzydziestokamieniowiec w stalowej kopercie bardzo cieszy oko.
 3. Było tak: a jest tak: Teraz bardziej mi się podoba😀
 4. Po teściu dostał mi się taki Tissot: Ten zegarek jako rodzinna pamiątka ma u mnie dożywocie, z tym że chciałbym znać więcej szczegółów odnośnie tego zegarka np: jaki to kaliber mechanizmu, czy to popularny mechanizm, jaki jest przypuszczalny okres produkcji zegarka itp Z góry dziękuję za wszelkie informacje.
 5. Tak wiem, że składak kupiłem go dla przekładki bo mam oryginalną kopertę. Zastanawiam się od czego może być ta koperta bo idealnie pasuje do mechanizmu
 6. Panowie taki poljot to raczej w oryginale nie wyszedł? Zastanawiam się ewentualnie od czego może być ta koperta bo idealnie pasuje do mechanizmu
 7. Zastanawiam się czy to luma czy rad bo świeci mocno, jak na swój wiek
 8. Jankazas gratuluję tych Moli, pierwszy raz takie widzę
 9. 50 CENT gratulację, bardzo fajny zbiór!
 10. Poljot super, ale moim zdaniem też lepiej było by mu na pasku ze względów praktycznych jak i wizualnych bo ten zegarek za delikatny jest na bransoletę.
 11. Nekroskop miło widzieć, że starzy użytkownicy od czasu do czasu tu zaglądają. Zawsze byłem fanem Twojej kolekcji
 12. Świetna ta hermetyczna! Moim zdaniem wszystko z nią OK. Tak jak pisze Krokodyl Tik Tak tarczy nie ruszaj, bo możesz ją tylko pogorszyć.
 13. Kupię oryginalną koronkę do Kirowskiego bo zegarmistrz taką mi założył, że wstyd zegarek pokazać
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.