Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Marcin ROwnicki

ZEGARKI BALL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich klubowiczów! zwracam się do was z prośbą o pomoc, a mianowicie, czy ktoś z was wie , gdzie w Polsce można obejrzeć ewentualnie kupić zegarki firmy "BALL"? Z góry dziękuje. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywiad

Chyba nigdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w klubie, w sensie u klubowicza - jest tu kliku posiadaczy ;)


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce nie ma dystrybutora tej marki ( a szkoda ), myslę ze jakis posiadacz sie odezwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce nie ma dystrybutora tej marki ( a szkoda ), myslę ze jakis posiadacz sie odezwie.

Mam Night Train - kupiłem via e-bay. Kupowałem w ciemno (wcześniej tylko weryfikowałem jak wygląda u mnie na ręce zegarek o zbliżonych wymiarach).

Co do problemu kolegi to nawet nie wiadomo z jakiego jest miasta żeby ewentualnie u kogoś zobaczyć - chyba, że poczeka na czerwcowe spotkanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jakiś czas temu byłem napalony na białego Cleveland Express ale niestety - na żywo sporo stracił...

 

Sentyment pozostał (może ten tryt ma w sobie jakiś urok??) i czasem sprawdzam nowe kolekcje ale jakoś nic mnie nie porywają nowe dodatki...

 

Gdzieś czytałem, że w Czechach mają dystybutora ale to było parę lat temu... Ja byłem w Westfieldzie i zdaje mi się że w J.Lewis też mają stoisko Balla - niektórym bliżej bywa do Londka niż do Pragi...

 

Pozdrawiam


"Specialization is for insects" - Robert A. Heinlein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro ktoś usilnie próbuje od jakiegoś czasu sprzedać Balla i coś mu nie wychodzi :P Mnie się bardzo te zegarki podobają, nawet starałem się upolować jeden na ebayu ale się nie udało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Warszawie. Mnie osobiście najbardziej interesuje zegarek Ball z serii EINGINERR HYDROCARBON.

 

 

 

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie taki model widziałem na allegro za ok 5K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywiad

Ten z aukcji to model Engineer Hydrocarbon Classic I i można go mieć za 5,3 kPLN przy kursie 4,30 za GBP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mathu

Czy możesz powiedzieć gdzie kupowałeś swojego Balla?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywiad

Ebay, salecornerhk - Hong Kong

Sprzedawca rzadko odpisuje na maile, niektóre w ogóle ignoruje, jak odpisze to nie na temat. Chciałem kupić zegarek to sprzedawca powiedział, że robi sobie tygodniowy urlop, potem następny tydzień organizował dla mnie zegarek na aukcję, kilka dni wysyłał paczkę i kolejne 2 tygodnie szła paczka. Ale wychodzi najtaniej.

 

Obczaiłem inny sklep na Ebay - Iguana Sell Store, na żądanie wystawią dany model, całkiem fajne ceny mi proponowali, no i najważniejsze lokalizacja Hiszpania, nie trzeba kombinować z vatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jakich rozpiętościach cenowych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywiad

A w jakich rozpiętościach cenowych?

Ball'e ? 3 kPLN trzeba mieć, mając 5,5kPLN można przebierać.

 

Np. interesujący mnie Ball Aviator 46mm - 1050 euro Iguana Sell

W salecornerkh mają tylko azjatycką wersję Aviatora, nieco mniejszą bo 44mm i z mniejszą ilością trytu T25.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To całkiem nie źle ;) Czy mają jakieś własne mechanizmy? Bo charakter i owszem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywiad

Taką informację znalazłem. Takich "pure in-house" raczej nie mają.

 

9018: The TMT movement, base ETA 2892, -40° temperature endurance + mechanical thermometer that ranges from -35 to 45°C

 

9035: GMT Power Reserve used on the Trainmaster & Conductor series(sold out), 48 hours power reserve

 

651: Dual Time and Big Date, used on the Trainmaster series.

 

968: Central Moon Phase, base ETA 2836, used on the Engineer Master series

 

250: Single-button Chronograph, base ETA 7750, used on the Trainmaster series

 

350: Single-button Chronograph + Linear Triple Date, base ETA 7750, used on the Trainmaster series

 

351: Chronograph + Linear Triple Date, base ETA 7750, used on the Trainmaster series

 

197: Linear Power Reserve, base ETA 2897, used on the Trainmaster series

 

124: The Night Train movement, UMT + Date warning system, base ETA 2824, used on the Fireman series

 

293: UMT, dual 12 hour hands + Date warning system, base ETA 2893, used on the Trainmaster series

 

2050: The Cannonball Movement, 45-minute chronograph with 2 subdials and date at 12 o'clock, base ETA 2824, used on the Trainmaster series

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy zmieniła się jakoś sytuacja odnośnie Balla w Polsce ??

Może jacyś koledzy chcą przewietrzyć zbiory i się pozbyć swojego Balla ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Balla dystrybucji jeszcze dlugo nie bedzie w Polsce, a raczej nie zamierza sie na to.

Ciezko kupic u klubowiczow.

Ebay i jeszcze raz ebay


Transport lotniczy (in study process).

Zodiac ZO2040 on brancelet. Election Grand Prix Berne 1914 from 1945 on Hirsch Calf. Election Grand Prix - in repair. Marzenie i cel: IWC Mark XVI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za info. A jakieś namiary na zaufanych sprzedawców na Ebayu ?? Mam 2,5 do 3 K na zegarek. Po głowie mi chodzi Ball choć wiem, że z tak "mała" kwotą tylko używany ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
<_<)) Nie ma to jak miło zacząć poniedziałek :lol:)) Bardzo dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no sklep znany <_< ale ceny wysokie jak porownac z ebayem.tyle ze duzy wybor :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mathu

Wziąłem pierwszy z brzegu sklep z Ballami, nie sugerujcie się dokładnymi cenami. Na pewno da się je kupić co najmniej o 10% taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jurawatches ma przewage nad ebayem ze jest w UK i nie trzeba placic cla vatu itd. ale moze ktos z was zna inny sklep?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.